نتایج جستجو برای عبارت :

بهینه خودروهای شاسی بلند آفرود سال ۲۰۱۹

هیجان آفرود همیشه از طرفداران خاص خود برخوردار بوده و هست. به طوریکه لذت بی مرز این کلاس از ماشین های کنترلی به گونه ای است که کاربران این حوزه مدام به فکر تغییر و تنوع در ماشین های خود هستند. شرکت های سازنده ماشین کنترلی هم به خوبی از این نیاز بازار آگاهی دارند مدل هایی را طراحی و تولید می‌کنند که بتواند علاوه بر ظاهر فوق العاده جذاب قدرت بسیار بالایی هم در عبور از موانع آفرود داشته باشد تا به خوبی بتوانند پاسخگوی نیاز کاربران و علاقه مندان
هیجان آفرود همیشه از طرفداران خاص خود برخوردار بوده و هست. به طوریکه لذت بی مرز این کلاس از ماشین های کنترلی به گونه ای است که کاربران این حوزه مدام به فکر تغییر و تنوع در ماشین های خود هستند. شرکت های سازنده ماشین کنترلی هم به خوبی از این نیاز بازار آگاهی دارند مدل هایی را طراحی و تولید می‌کنند که بتواند علاوه بر ظاهر فوق العاده جذاب قدرت بسیار بالایی هم در عبور از موانع آفرود داشته باشد تا به خوبی بتوانند پاسخگوی نیاز کاربران و علاقه مندان
افتخار آفرینی جوان پاوه‌ای در مسابقات کشوری آفرود
زکریا بهرام میرزایی قهرمان برتر کشور در مسابقات اتومبیلرانی آفرود و بهترین تایم پیست در میان ۸۹ نفر شرکت کننده در شهر رودسر در شمال کشور مقام اول را کسب کرد.
/پاوه پرس
خبرهای:
#پاوه
#روانسر
#جوانرود
#ثلاث_باباجانی
#تازه_آباد_ثلاث
با سیروان پرس وقایع چهار شهرستان روانسر،ثلاث باباجانی،پاوه و جوانرود را دنبال نمائید.
@sirwanpress
[عکس 800×800]
مشاهده مطلب در کانال
جدیدترین مدل لباس مجلسی دخترانه ۲۰۱۹ کوتاه و بلند . لباس مجلسی دخترانه باید یک فرقی با لباس های زنانه داشته باشد از این رو بهتر است دخترخانم ها با ست های زیبای دخترانه همراه با کیف و کفش های دخترانه و مدل لباس های نیم تنه و دامن, پیراهن کوتاه کلوش, تاپ دامن های فانتزی و مدل های پیراهن مجلسی بلند دخترانه، استایل دخترانه خود را حفظ کنند.
انتخاب و ست کردن لباس مجلسی یکی از دغدغه های دختران جوان بعد از دعوت شدن به یک جشن است، اینکه چه لباسی انتخاب
وانتی تو کوچه داد میزنه سبزی دارم سبزی تازه.
من فکرمو بلند بلند تکرار میکنم: کاش من جای این وانتیه بودم. سبزی می فروختم. می رفتم.
خواهرم بلند بلند می خنده.
منم بلند بلند می خندم.
اما جنس خنده هامون فرق می کنه و این رو فقط من می دونم.
جالب اینجاست جذابیت و کشش محصولات RC هیچ محدودیت سنی و سلیقه‌ای ندارد و شاید بتوان گفت جز معدود حوزه‌هایی است که از این ویژگی خارق العاده برخوردار بوده و کاربران و علاقه‌مندان بسیار وسیعی دارد. تمام دسته‌های این حوزه از جمله مولتی روتور، هواپیما ، هلیکوپترو همچنین ماشین کنترلی از طرفداران پر و پا قرص خود برخوردار است. 
یکی از زیباترین و خاص‌ترین مدل‌های ماشین کنترلی در زمینه آفرود (OFFROAD) ماشین کنترلی WLToys A929 است که به دلیل طراحی ظاه
جالب اینجاست جذابیت و کشش محصولات RC هیچ محدودیت سنی و سلیقه‌ای ندارد و شاید بتوان گفت جز معدود حوزه‌هایی است که از این ویژگی خارق العاده برخوردار بوده و کاربران و علاقه‌مندان بسیار وسیعی دارد. تمام دسته‌های این حوزه از جمله مولتی روتور، هواپیما ، هلیکوپترو همچنین ماشین کنترلی از طرفداران پر و پا قرص خود برخوردار است. 
یکی از زیباترین و خاص‌ترین مدل‌های ماشین کنترلی در زمینه آفرود (OFFROAD) ماشین کنترلی WLToys A929 است که به دلیل طراحی ظاه
مرسدس بر روی SUV جدید خود بسیار سرمایه گذاری هنگفتی کرده است و به گفته خود یکی از مهمترین اتومبیل های زمان خوش است که به عقیده بعضی از افراد هم این اتومبیل پتانسیل گرفتن نام بهترین SUV جهان را دارا میباشد .حالا چرا این اتومبیل؟ دلیلش واضح است . زیرا یکی از مجهزترین و سریعترین اس یو وی های جدید به حساب می آید . این خودروی قدرتمند که با موتوری 5.5 لیتری و 550 اسب بخار به راحتی میتواند یک سفر آفرود بی دردسر و آام را برای شما و خانوادتان به ارمغان آورد و ا
اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی فصل سفر واقع در ۷ کیلومتری اتوبان رشت تهران از خانه های بوگردی شمال ایران می باشد. این خانه گلی بوم گردی در دل جنگل و در میان خانه های روستایی زنده در محیطی بسیار زیبا و شاد با هوایی خوب واقع شده است این خانه بوم گردی هم مرز با رودخانه و جنگلهای بکر می باشد و تورهای مختلفی از این خانه گلی قابل اجرا می باشد که شامل بازدید و کوهنوردی تا آبشار، چشمه اویج، موزه بومگردی شمال ایران(گیلان) که در فاصله ۱۵ کیلیومتری
برای مانتو مجلسی چه رنگ هایی مناسب است؟سفیدکرمیصورتی کمرنگآبی کمرنگلیموییمانتوهای
رنگ روشن برای مجلس بسیار مناسب هستند مخصوصا اگر بلند و کار شده باشند،
مانتوهای آستین کلوش و بلند وقتی با کفش پاشنه بلند ست شوند استایل فوق
العاده ای به شما
میدهند.

ادامه مطلب
نمیدونم دلیل واقعیش چیه !
اما اینو میدونم هر چی میرم جلو تر تنهایی خودم رو بیشتر دوست دارم.
دلم میخواد بلند بلند درباره چیزایی که با هیچ احدی تا الان صحبت نکردم صحبت کنم و همینطور بلند بلند گریه کنم ... ولی هیچ وقت اون شخص پیدا نمیشه ...

+میدونم خدا هست :)
نمیدونم دلیل واقعیش چیه !اما اینو میدونم هر چی میرم جلو تر تنهایی خودم رو بیشتر دوست دارم.
دلم میخواد بلند بلند درباره چیزایی که با هیچ احدی تا الان صحبت نکردم صحبت کنم و همینطور بلند بلند گریه کنم ... ولی هیچ وقت اون شخص پیدا نمیشه ...

+میدونم خدا هست :)
[contact_info title= "اجاره آپارتمان مبله بلند مدت در رودبار"] 
امکانات اجاره آپارتمان مبله بلند مدت در رودبار
امروزه از بلوار میرداماد به عنوان خیابان میرداماد که در منطقه سه تهران می باشد ، یاد می کنند . به دلیل اینکه میرداماد در محله داودیه قرار گرفته ساکنین این محله را به نام میرداماد می شناسند. یکی از خیابان های معروف و شیک میرداماد خیابان رودبار می باشد .
یک بلوار زیبا و وسیعی می باشد که ازسمت شرق به خیابان شریعتی یا جاده قدیم شمیران پیشین و  از
مجموعه گندم کار دی وی دی با سابقه طولانی و درخشان در راستای انجام خدمات مربوط به نصب انواع سیستم های صوتی و تصویری و همچنین لوازم اسپرت و جانبی انواع خودرو فعالیت دارد. این مجموعه خدماتی مانند نصب انواع دی وی دی، لوازم صوتی خودرو، قاب فابریک ، لوازم آفرود و …. را در کارنامه کاری خود داراست که در این بخش سه مورد از خدمات برتر این شرکت را شرح داده ایم.
ادامه مطلب
مجموعه گندم کار دی وی دی با سابقه طولانی و درخشان در راستای انجام خدمات مربوط به نصب انواع سیستم های صوتی و تصویری و همچنین لوازم اسپرت و جانبی انواع خودرو فعالیت دارد. این مجموعه خدماتی مانند نصب انواع دی وی دی، لوازم صوتی خودرو، قاب فابریک ، لوازم آفرود و …. را در کارنامه کاری خود داراست که در این بخش سه مورد از خدمات برتر این شرکت را شرح داده ایم.
ادامه مطلب
نمایش 1 تا 33 از مجموع 33 عدد
د تاریخ ثبت سررسید بعدی تمدید خودکار وضعیت  
123kharidi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropd
akforoosh.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown

akforooshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
bfrosh.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
camyaab.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
camyabha.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
efrooshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
efroshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
forooshia.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
gilanion.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggl
باووفینگ uv5r Aباووفینگ سه آل باندتوان خروجی 5 واترنج فرکانس دریافتی200-285 130_178385-571
بوق پایان مکالمه، اسکن، آلارم، اعلام شارژ باقیمانده باطری، قابلیت فرکانس گذاری دستی،باطری لیتیوم
فروش انواع بیسیم جهت استفاده شرکت ها ،ادارات، مهندسین،پیمانکاران،آفرود سوران،کوهنوردان و....فروش تجهیزات رادیویی بیسیم ؛ فروش انواع بیسیمهای دستی و خودرویی موتورولا ، کنوود و ....t.me/BisimGram
راه اندازی بلند گو و ساندبار در خانه 
اگر به تازگی تعدادی اسپیکر جدید خریده اید و یا اینکه از قبل اسپیکرهایی داشتید ولی نتوانستید صدای موردنظر خود را دریافت نمایید، ما خبر خوبی برای شما داریم: تنظیم اسپیکرها در جهت مناسب آنقدرها کار سختی نیست و به راحتی می توانید اسپیکر خود را به خوبی تنظیم کنید تا صدایی دلنشین از آن ها دریافت نمایید. گاهی اوقات نیز شرایط آنقدرها آسان نیست! بسیاری از کمپانی های تولید کننده ی تجهیزات صوتی علاوه بر فروش دستگا
ادامه مطلب
مدل مو پسرانه
جدیدترین مدل موی پسرانه 2019 رو براتون آماده کردیم این مدل ها مدل مو پسرانه کوتاه ، مدل مو پسرانه بلند ، مدل مو پسرانه خامه ای , مدل مو پسرانه سایه و مدل مو پسرانه برای صورت لاغر هستند .
برای دیدن همه مدل موی پسرانه روی تصویر زیر کلیک کنید

جدیدترین مدل مو پسرانه , جدیدترین مدل مو مردانه , زیباترین مدل مو پسرانه , رنگ مو پسرانه , مدل ریش , مدل مو پسرانه بلند , مدل مو پسرانه کوتاه , سایت مدل مو , مدل مو پسرانه 2019 , مدل مو پسرانه خامه ای , مد

جهت خرید این محصول کلیک کنید

تیشرت آستین بلند مردانهتیشرت آستین بلند مردانه ارزانتیشرت آستین بلند مردانه تابستانهتیشرت آستین بلند مردانه سفیدتیشرت آستین بلند مردانه بای نتتیشرت آستین بلند مردانه پاتیلوکتیشرت آستین بلند مردانه تابستانیتیشرت آستین بلند مردانه ترکتیشرت آستین بلند مردانه سایز بزرگتی شرت آستین بلند مردانه بای نت کد 324
امداد شیراز

09173102924
خدمات امداد خودرو در شیراز شامل موارد زیر است :
حمل اتومبیل به تمام نقاط کشور با بیمه و بارنامه رسمی
حمل با یدک کش
حمل و نقل درون شهری انواع خودرو (خاموش ، صفر ، آفرود ، ون ، کلاسیک ، تصادفی و ...)
امداد باطری در شیراز
اعزام مکانیک در محل با لوازم یدکی دیاگ بصورت شبانه روزی
مجهز به مجتمع تعمیرگاهی ، صافکاری ، نقاشی ، مکانیکی ، تنظیم موتور ، برقکاری، تراشکار با کادری مجرب و متعهد
گستردگی و وسعت دنیای آرسی و محصولات آن به حدی است که به تمامی زمینه های و محیط‌های اطراف ما به خوبی نفود کرده است. از آسمان گرفته که انواع کوادکوپترهای حرفه ای و مبتدی رهنوردان آن هستند تا زمین های آفرود و آنرود که مدل های مختلف ماشین کنترلی به خوبی از مغلوب کردن آن ها برآمده اند که بگذریم، به آب ، رود و دریاچه میرسیم. 
محبوبیت و جذابیت دنیای آرسی به قدری است که شرکت های تولید کننده این محصولات ، از جمله شرکت سایما که از مشهورترین های ا
گستردگی و وسعت دنیای آرسی و محصولات آن به حدی است که به تمامی زمینه های و محیط‌های اطراف ما به خوبی نفود کرده است. از آسمان گرفته که انواع کوادکوپترهای حرفه ای و مبتدی رهنوردان آن هستند تا زمین های آفرود و آنرود که مدل های مختلف ماشین کنترلی به خوبی از مغلوب کردن آن ها برآمده اند که بگذریم، به آب ، رود و دریاچه میرسیم. 
محبوبیت و جذابیت دنیای آرسی به قدری است که شرکت های تولید کننده این محصولات ، از جمله شرکت سایما که از مشهورترین های ا
مراسم افتتاحیه هفتمین جشنواره فیلم شهر امروز در پردیس سینمایی ملت برگزار شد .
در ادامه تصاویر حدیث میرامینی را در این مراسم مشاهده خواهید نمود .

عکس جدید حدیث میرامینی در هفتمین جشنواره فیلم شهر

تیپ و استایل حدیث میرامینی در جشنواره فیلم شهر

تصاویر جدید حدیث میر امینی در هفتمین جشنواره فیلم شهر سال ۹۸

عکس های حدیث میرامینی در جشنواره فیلم شهر سال ۹۸

گفتنی است که هفتمین جشنواره بین‌ المللی فیلم شهر در موسسه تصویر شهر با شعار
تو از منی و از نوشته های من بلند شده ایسال ها پیشخوابِ تو را دیدم.خوابی که هیچ تصویر چهره ای نداشتو فکر می کردم او همان گمشده ی من استنیمه ی پنهانِ من‌‌‌...وقتی قلبم شیرین می شودو پروانه در عمق آن می رقصند،احساس می کنم گمشده ام راپیدا کرده امو آن غریبه ای که توی خواب های پولکی امنگاهی گرم داشت،تو بودی!فراموش مکن؛فراموشت نخواهم کرد!با تمام وجود آن را درک کنو هر از گاهی اگر وقتی پیش آمدبه نوشته هایم بیندیشو آن ها را زیر لب زمزمه کن.که از دلم بلن
تاریخچه و آداب و رسوم شب یلدا
مراسم شب یلدا در ایران و شهر های مختلف آن به روش های گوناگون و مختلفی برگزار می شود. این
شب که از قدیم از زمان داریوش یکم وارد رسوم و فرهنگ مردم ایران شده است. شب یلدا یکی از
قدیمی ترین وکهنه ترین جشن های ایرانی است.
مراسم شب یلدا در روز آخر ماه آذر فصل پاییز یعنی ۳۰ آذر  جشن گرفته می شود که در خونه
پدربزرگ، مادر بزرگ ها ( بزرگ خانواده) جمع می شدند و این شب که یک دقیقه بیشتر از شب های
دیگر است نیز دور هم جمع می شوند و به
Away 2019,Away 2019 1080p BluRay,انیمیشن Away 2019 با دوبله فارسی,انیمیشن فانتزی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن Away 2019,دانلود انیمیشن اوی 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی Away 2019,دانلود رایگان انیمیشن Away 2019,دانلود زیرنویس فارسی Away 2019,دانلود فیلم Away 2019 زیرنویس فارسی,دور,سایت دوستی ها,کارتون دور ۲۰۱۹,کارتون دور 2019 با کیفیت عالی,
ادامه مطلب
دارم تو اتاق خواهرم درس میخونم.
بلند بلند انگار که معلم باشم، دارم به جن ها درس میدم.
به در کوبیده میشه.
من: بلللههه؟
صدای خواهرم میاد: باز کن منم.
باز میکنم.
خواهرم: با کی حرف میزدی 
من‍♀️ 
من: داشتم حفظ میکردم. 
اون 
من
نوع درس خوندم همینجوریه، بلند داد میزنم و راه میرم و...
‏دیشب یارو ۱۲ شب تو کوچه داشت با یه بچه کوچولو پشت تلفن بلند بلند حرف میزد:+علی جان خوبی؟-...+عمو ببعی میگه ؟!-...+علی ببعی میگه ؟!-...+به عمو بگو دیگه، ببعی میگه ؟!-...یهو یکی از همسایه ها کلشو از پنجره اورد بیرون بلند گفت: بععع بعععع، حالا بزار بخوابیم جان مادرت :)))))
محبت چیست؟
آدمی بدون آن بزرگ شود، تبدیل به یک هیولا در بزرگسالی می شوند.
آن بزرگ شوند، انگاز ظرف دلشان کوچک می شود... انگار دلشان مچاله می شود... بعد از هر دعوایی دلشان می خواهد تا عمق وجودشان بلند بلند گریه کنند و ناله سر دهند و اینکه یک دست نوازش بزرگتر ب سرشان بیاید و دست بکشد و احساس امنیت کنند... تا بگوید که این تو نبودی! شیطان بود...
آدم هایی که بلند بلند فریاد می زنند، دلشان ژر از درد است... آدم هایی که زود عصبانی می شوند، کمبود محبت را با تمام
AتوASمیانHAROOOONHAROOOON خودروهای آفرود واضح کردن نیکوترین مدل، کار  بسیار مشکلی است به طوری که حتی طرفداران این خودروها هنوز مفهوم و تعریفی را بخاطر کلمه ی نیکوترین جلوه گر نکرده اند تا براساس آن نمونه خودروی مقدم را تفویض کنند تا اینکه. اگر مشخصه های مهم آفرود مانند زاویه ی ادخال و خروج از شیب، عمق گذر از آب، میزان حرکت فنرها و هزینه ی نگه داری را هم در دید بگیریم همچنان انتخاب یک خودرو به عنوان بهینه حکم بسیار مشکلی خواهد بود در.این یادداشت می خو

همیشه از موراکامی خیلی یاد گرفتم . یادمه از وقتی که کافکا در کرانه رو خوندم ، حسابی فکرام عوض شد . می خواستم بلند بشم برم خودش رو پیدا کنم باهاش حرف بزنم . می خوام پیداش کنم ازش تشکر کنم که مثل یه استاد صبور به من کلی درس داد. کتاب هاش می تونه یه درمان باشه برا آدم. مخصوصا وقتی که حس همزاد پنداری داشته باشی .
یکی از درس هایی که ازش گرفتم از نوشتن بود که چطور می تونه نویسنده رو درمان کنه و از کلی فکرهای مزاحم و خواب های چرت و پرت آزادش کنه . از تجربه
ممکن است شما یک خودرو آفرود 250 میلیونی بخرید و با آن مسابقه دهید. اما ممکن هم هست شما یک سواری 50 میلیونی بخرید و طوری آن را مجهز کنید که به اندازه همان خودرویِ 250 میلیونی از آن لذت ببرید.
گردشگرها دو دسته هستند. یک آن هایی که به سفر و نقاط گردشگری می‌روند تا آرامش را تجربه کنند؛ و دو کسانی که به نقاط گردشگری می‌روند اما برای اینکه با بازی های هیجان انگیز روح خود را تازه کرده و یک پرس آدرنالین نوش جان کنند. این ها همان هایی هستند که یکهو تصمیم می
Ne Zha 2019 1080p BluRay,انیمیشن Ne Zha 2019 دوبله فارسی,دانلود انیمیشن Ne Zha Zhi Mo Tong Jiang Shi 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن چینی نژا 2019,دانلود انیمیشن نژا Ne Zha 2019,دانلود رایگان انیمیشن Ne Zha 2019,دانلود زیرنویس فارسی Ne Zha 2019,دوبله فارسی فیلم Ne Zha 2019,فیلم نژا Ne Zha 2019 با دوبله فارسی,کارتون Ne Zha 2019 زیرنویس فارسی,نژا,نه ژا,نه‌ژا,
ادامه مطلب
هنسی از پکیج تیونینگ جدید خویشتن با معروفیت Goliath 700 برای جی ام سی سیرا و شورولت سیلورادو رونمایی کرد.  قیمت پایه ی از ۵۴ هزار و ۷۰۰ دلار شروع می شود. با گمارش پکیج Goliath 700 روی جی ام سی سیرا دنالی غلبه موتور ۶.۲ لیتری V8 جی ام سی بوسیله ۷۰۰ اسب تبخیر تکثیر نمودار می کند. روی این موتور یک سوپرشارژر مبصر با ظرفیت ۲.۹ لیتر نیز انتصاب می شود. هنسی بخش های دیگر مانند میل سوپاپ، دسته شاتون ها و مسیر هوای موتور را نیز محکمی کرده است. درنتیجه ی این تغییرات، ا
سئو 2019 ، سئو این راهنمای نهایی برای بهینه سازی موتورهای جستجو (seo) در سال 2019 است.
و اجازه دهید درباره چیزی چیزی روشن بگویم:
این یک پیش بینی  "SEO در سال 2019" نیست.
بله، من اهداف مهم SEO را برای 2019 پوشش خواهم داد.
اما شما همچنین خواهید دید که استراتژی هایی که در حال حاضر کار می کنند ... و در سال 2019 حتی بهتر عمل خواهند کرد.
بنابراین اگر شما به دنبال جستجو در این سال خود هستید، این راهنما را دوست خواهید داشت.
ادامه مطلب
فاق بچه ها رو از روی یک شلوار که اندازه شون هست بگیرین اگه کمری داشت منهای کمری شلوار یا میتونین مثل اندازه گیری بزرگسال بچه روی یه صندلی بشینه واز خط کمر تا روی صندلی اندازه بگیرین .
میتوانید با بلند کردن قد از همان الگوی شلوارک که گذاشتم استفاده کنید.
۱. اولین نکته مهم در رانندگی آفرود: آهسته برانیدهنگامی‌که در رانندگی آفرود، شناخت کافی روی منطقه ندارید، سریع رانندگی نکنید. خیلی راحت ممکن است متوجه یک سنگ یا یک الوار چوب که لای علف‌ها مخفی باشد، نشوید. در ضمن با سریع راندن از زیبایی طبیعت اطراف خود محروم خواهید شد.۲. روی جاده تمرکز داشته باشیدهر چه منطقه آفرودی شما دورافتاده‌تر و ناهموارتر باشد، نیاز به دقت بیشتری دارید. اگر تلفن همراه‌تان را در یک دست بگیرید و با دست دیگرتان در تلاش ب
عرفه ۹۴ مصلی  دانشگاه
سرم گذاشتم روی شانه ف و گریه کردم ..جلسه دومی که میم میامد ..
عرفه ۹۵ حرم امام رضا بودم ..خون گریه می کردم ...اوج حال بدم بود و رفتن ...
عرفه ۹۶ ...گلستان شهدا بودم ...حالم هنوز خراب ...
عرفه ۹۷ ...مصلی دانشگاه 
عرفه ۹۸ مصلی دانشگاه ..بلند بلند گریه کردم و خواستم از خدا که از دلم و یادم بری ...اگه درست نمیشه ....
عرفه ۹۹ ...
عیدتون مبارک ....
پ ن :هرکسی اسماعیلی داره که باید به قربانگاه ببرد ...من منتظر نشونه ام ...
پ ن :به تاریخ اشک های بلند بلن
برخی از ویژگی های بازی Real Driving Sim اندروید :

- مدل سازی های کاملاً سه بعدی
- گرافیک عالی با جزئیات زیاد
- طراحی دقیق و واقعی از مدل خودروها
- وجود طیف وسیعی از ماشین ها در کلاس بندی های گوناگون مثل ماشین های سوپر اسپرت، ماشین های آفرود و غیره
- گیم پلی واقع گرایانه و داینامیک در سبک شبیه ساز رانندگی واقعی
ادامه مطلب
عشقش داشت میخندید بهش بلند بلند قهقه میزد 
مرد از جاش بلند شد اروم گف بسه!
زن ادامه داد بلندتر و بیشتر خندید مرد سمتش اومد و فریاد زد ایوی بسه! 
مرد گلوی زنش فشرد گریه کرد و فریاد زد بسه! 
اونقدر فشار داد که از بی جان تو بغل مرد افتاد.
گریه‌ی مرد شدت گرفت سر زن توی سینه اش فشرد و محکم بغلش کرد و بین هق هق های مردانش مدام میگف "دوست دارم" ...."دوست دارم"..."دوست دارم"
2019-05-05یکشنبه
منابع کودک

https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/163000.pdf                https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162996.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162994.pdf                https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/163010.pdf

منابع نوجوان
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162997.pdf              https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162998.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162999.pdf
منابع بزرگسال

https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162978.pdf                 https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162977.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162980.pdf                 https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162979.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/2
افغان هاند سگ شکاری اشرافی دارای بدنی بلند و سر باریک و کشیده است. بینی سیاه، چشمها تیره و بادامی شکل و گوشها بر روی سر افتاده است. افغان هاند دارای گردن بلند و قدرتمند، پاها بلند وصاف و در انتها بزرگ و پوشیده از مو می باشد. دم دارای یک فر در انتها می باشد اما بصورت حلقه در پشت بدن حیوان قرار نمی گیرد. موهای بلند و ابریشمی آن تقریباً در هر رنگی مخصوصاً شنی دیده می شود.
Daughter 2019 1080p BluRay,انیمیشن دختر Dcera 2019 با دوبله فارسی,انیمیشن کوتاه Daughter 2019,انیمیشن نامزد اسکار 2020,دانلود انیمیشن Dcera 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Dcera 2019,دانلود رایگان انیمیشن Daughter 2019,دانلود زیرنویس فارسی Daughter 2019,دختر,فیلم Daughter 2019 با زیرنویس فارسی,فیلم کارتونی Daughter 2019,کارتون دختر Dcera 2019,
ادامه مطلب
شد صدای هلهله از گنبد اخضر بلندتا که شد دست علی با دست پیغمبر بلند
باده نوشان غدیری ساغر شادی زدندتا سر خُم شد به دست ساقی کوثر بلند
پیش جهل این جماعت، عاقبت نشنیده ماندهرچه عقل آواز حق سر داد بر منبر، بلند
از گلوی ظلم و ظالم آب خوش پایین نرفتهر کجا شد ذوالفقار حضرت حیدر بلند
پیش بازویش موظف شد به کوتاه آمدنگرچه بود آوازه‌ی سرسختی خیبر بلند
مثل روز از سخت و سست دست‌هاشان روشن استکی سرافکنده است فردا؟ کیست فردا سر بلند؟
از میان دست‌های بیعت
اگر تاکنون به دنیای آرسی پا گذاشته باشید به خوبی به جذابیت های گریزناپذیر آن آشنایی دارید و اگر از آن دسته از کاربرانی هستید که از محصولات متنوع دنیای آرسی از جمله هواپیما، هلیکوپتر، کوادکوپتر و ماشین کنترلی گزینه آخر را ترجیح می دهید یکی از بهترین انتخاب ها در زمینه آفرود در صفحه پیش روی شماست.
ماشین Wltoys 12423 با سرعت بالا (۵۰ کیلومتر بر ساعت) و همچنین قابلیت فوق العاده برای حرکت روی مسیرهای شن و ماسه،  چمن و مناطق صعب العبور از گزینه‌ه
این دامن مدل طبقاطی هست تعداد طبقه دلبخواهی هست و بسته به دو چیز دارد:
یکی قد که هرچه بلند تر باشد ارتفاع طبقه ها بیشتر است و هرچه کوتاه تر ارتفاع کمتر
دو به مقدار پفی که می خواهیم داشته باشیم اگه بخواهیم پف تر باشد طبقات نزدیک تر و ارتفاع ار کوچک به بزرگ و تعدادشان بیشتر 
در این مدل از حریر برای رویه دامن و تور ارگانزا که باعث پف دار شدن آن میشود که زیر حریر دوخته می شود و ارتفاع آن کمتر از حریر رویه هست
و ساتن که لایه آخرین هست که طبقات را به هم
اگر تاکنون به دنیای آرسی پا گذاشته باشید به خوبی به جذابیت های گریزناپذیر آن آشنایی دارید و اگر از آن دسته از کاربرانی هستید که از محصولات متنوع دنیای آرسی از جمله هواپیما، هلیکوپتر، کوادکوپتر و ماشین کنترلی گزینه آخر را ترجیح می دهید یکی از بهترین انتخاب ها در زمینه آفرود در صفحه پیش روی شماست.
ماشین Wltoys 12423 با سرعت بالا (۵۰ کیلومتر بر ساعت) و همچنین قابلیت فوق العاده برای حرکت روی مسیرهای شن و ماسه،  چمن و مناطق صعب العبور از گزینه‌ه
Dog Town 2019 1080p BluRay,انیمیشن شهر سگ Dog Town 2019 دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Dog Town 2019,دانلود رایگان انیمیشن Dog Town 2019,دانلود زیرنویس فارسی Dog Town 2019,دانلود فیلم Dog Town 2019,دانلود کارتون شهر سگ 2019,دانلود نیم بها,دوبله فارسی,سایت دوستی ها,شهر سگ,کارتون شهر سگ ۲۰۱۹ دوبله فارسی,
ادامه مطلب
عاشقانه
متن عاشقانه جدید
جملات عاشقانه
متن عاشقانه کوتاه
متن عاشقانه شاد
متن عاشقانه برای عشقم
متن عاشقانه بلند
متن عاشقانه دو نفره
متن عاشقانه کوتاه و جذاب
جملات عاشقانه ناب
جملات عاشقانه جدید
متن عاشقانه زیبا
اس ام اس عاشقانه
نوشته های عاشقانه
متنهای عاشقانه
جمله عاشقانه
پیامک عاشقانه
مطالب عاشقانه
متن جدید عاشقانه برای همسر
متن بلند عاشقانه برای همسر
جملات و متن های عاشقانه زیبا
جملات ناب عاشقانه به همسر
مطالب عاشقانه و جالب برای پر
محصول پر فروش کد٣٣٣٠فقط ٣٩٠٠٠تومان(عمده)
کیفیت درجه١(جنس خارجى)سایز بسیار بزرگ(٣خونه)داراى بند بلند دوشىابعادکیف: ۴٣در٢٨سانتطلائى.کرم.سرمه اى.طوسى.نسکافه اى.مشکىتلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
سایت اصلی :
arzankif.ir
صفحه اصلی مطلب :
ورود به صفحه محصول تولیدی 
محصول پر فروش کد٣٣٣٠فقط ٣٩٠٠٠تومان(عمده)
کیفیت درجه١(جنس خارجى)سایز بسیار بزرگ(٣خونه)داراى بند بلند دوشىابعادکیف: ۴٣در٢٨سانتطلائى.کرم.سرمه اى.طوسى.نسکافه اى.مشکىتلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
سایت اصلی :
arzankif.ir
صفحه اصلی مطلب :
ورود به صفحه محصول تولیدی 
افرادی هستند که برای مراسم عروسی خود به دنبال هیجان و ساختن روزی خاص هستند.
چرا دوستان و خانواده تان را با خروجی مهیج از جشن عروسی و ورود به بالن هوای گرم حیرت زده نمی کنید.
ابتدا با بالن برفراز دشت زیبا پرواز می کنید سپس فرود آمدن بالن و پذیرایی و سرو نوشیدنی و در نهایت بایک اتومبیل آفرود میهمانان به مکان اولیه برگردانده می شوند.
 هزینه های این سفر شامل موارد زیر می شود.اجازه فیلمبرداری و عکسبرداری حرفه ای از عروس و داماد ، صبحانه قبل از پروا
یست Favorites، سیستم، بخش / سایت Quick سریع و جلوگیری موقتحافظه پویای پیشرفته با پذیرش باند باریک و اسکن مبتنی بر مکانپشتیبانی از اولویت trunking و پشتیبانی سیستم چند سایتیهشدار دادن به وضعیت آب و هوایی در برابر پایگاه رادیویی آمریکا / کانادا و هشدار به وضعیت هشداربستن RF تماس نزدیک با ۴ گیگابایت حافظه؛ عملیات ۸ ساعته در ۳ xAA اتصال
Uniden SDS۱۰۰ Q دستی دیجیتال پویشگر، و اسکنر دیجیتالسازه‌های مقاوم در برابر آب و هوا (Areas ۴)که برای بهبود عملکرد دیجیتال طراحی
Animals United 2010,The Big Trip 2019 1080p BluRay,انیمیشن The Big Trip 2019 با دوبله فارسی,تماشای آنلاین انیمیشن The Big Trip 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن سفر بزرگ The Big Trip 2019,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Big Trip 2019,دانلود رایگان انیمیشن The Big Trip 2019,دانلود کارتون The Big Trip 2019,سایت دوستی ها,سفر بزرگ,کارتون کمدی سفر بزرگ ۲۰۱۹,ماداگاسکار,
ادامه مطلب
Spycies 2019 1080p BluRay,اسپایسیس,انیمیشن Spycies 2019 با دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن Spycies 2019 با زیرنویس فارسی,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Spycies 2019,دانلود رایگان انیمیشن Spycies 2019,دانلود زیرنویس فارسی Spycies 2019,دانلود کارتون اسپایسیس 2019,دانلود کارتون ماموران مخفی Spycies 2019,دوبله فارسی,سایت دوستی ها,
ادامه مطلب
آقا شخصا خواهش میکنم اگه 6:30 صدای عربده آلارم گوشیم بلند شد و به قول غزل "ادقام" به خاموش کردنش کردم بیاید یکی بخوابونید پس کله م بگید حاجی شوما نباهاس بخوابی. بلند شو!
+ دیدین فردا هم تعطیل شد ؟ به آموزش پرورش یه ماچ ندیم بابت این سه روز؟ :*
Father's Day 2019 1080p BluRay,انیمیشن روز پدر با دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم Father's Day 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن فادرز دی 2019,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Father's Day 2019,دانلود رایگان انیمیشن Father's Day 2019,دانلود زیرنویس فارسی Father's Day 2019,دانلود فیلم Fathers Day 2019 با دوبله فارسی,روز پدر,سایت دوستی ها,فادرز دی,کارتون روز پدر ۲۰۱۹ با دوبله فارسی,
ادامه مطلب
 بامت بلند باد که دلتنگی ات مرا 
از هرچه هست غیر تو بیزار کرده است 
فاضل نظری 
1) وقتی چشم هایم را  عمل کردم ..نباید چند روز اول گریه می کردم . بغض چنگ انداخته بود تو گلویم ...روز پنجم به اسمون نگاه کردم و تو تاریکی غروب بلند بلند گریه کردم . گریه کردن نعمت بزرگی است ....ارامش را به روح ادم بر می گرداند . 
2)دو تا دندان عقل ام را تو یک روز کشیدم . تنها رفتم و تنها برگشتم .. ..اثر بی حسی که رفت گریه کردم ..اما تو گریه هام به درد های بزرگ تری فکر می کردم ...هنوز
Erika Kozu,Jeffrey Shea,Justin Cabanting,Quitter 2019 1080p BluRay,انیمیشن Quitter 2019 دوبله فارسی,پریمیر,خاموش کننده,دانلود انیمیشن Quitter 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن کواتر 2019,دانلود دوبله فارسی انیمیشن کواتر Quitter 2019,دانلود رایگان فیلم Quitter 2019,دانلود زیرنویس فارسی Quitter 2019,دوبله فارسی,سایت دوستی ها,فتوشاپ,کواتر,مایا,یوتیوب,
ادامه مطلب
دانلود فیلم Io 2019

زبان :Englishکیفیت :مشخص نشده !
مدت زمان :96 دقیقهمحصول :ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Jonathan Helpertنویسنده :Clay Jeter,Charles Spano
امتیاز IMDB :4.7رده سنی :12
ستارگان :Margaret Qualley,Anthony Mackie,Danny Huston

دانلود فیلم Io 2019 با لینک مستقیم
دانلود فیلم Io 2019 زیرنویس فارسی
ASمقالهHAهایOOOON مرتبط وسواس:کیا بخاطر تولید نسل متاخر سدان اسپرت استینگرطراح سابق اینفینیتی و بی ام و به کیا الحاقیه کیااز مدل مفهومی بدوی شاسی بلند کوپه ی خود رونمایی کرد؛ اما فعلا خبری از تولید آن نیست خودروی. جدید کیا فیوچران Futuron (اشتهار) دارد و دست خط نقشه کشی جدید آینده ی خودروهای الکتریکیشرکت کره ای را نشان می دهد همان. طور که از معروفیت آن پیداست و در تصاویر نیز مشخص است، این شاسی بلند، یک خودروی مفهومی آینده نگرانه است که به زودی آن را
از یکی از خواستگارام خوشم میاد ...
وکیله ، معلمه ، خیلی آدم خوبیه...
ولی ی مشکلی داره...
این تو این شهر ،مسئول برگزاری آفرود و تورهای گردشگریه...
از همون ۷ سال پیشم‌ من میشناسمش ، تو دانشگاه خودمون سال اخر بود من موقعی که اومدم ، تو نشست های ادبی با هم آشنا شدیم...
گهگاهیم باهاشون تور و مسافرت میرفتیم...
حالا مشکلش کجاست ؟
تو این تورها زن و دختر جوون خیلییی میان...
هر سری هم یه عده شیطون توشون پیدا میشه ، از اون مدلها که پاشن وسط اتوبوس برقصن و کارهای
ﻪ ﺭﻭﺯ ﻪ ﺎﻭ ﺎﺵ ﻣﺸﻨﻪ ﺩﻪ ﻧﻤ ﺗﻮﻧﻪ ﺑﻠﻨﺪﺷﻪ ، ﺸﺎﻭﺭﺯ ﺩﺍﻣﺰﺷ ﻣﺎﺭﻩ . 
ﺩﺍﻣﺰﺷ ﻣﻪ : " ﺍﻪ ﺗﺎ 3 ﺭﻭﺯ ﺎﻭ ﻧﺘﻮﻧﻪ ﺭﻭﻯ ﺎﺵ ﻭﺍﺴﺘﻪ ﺎﻭ ﺭﻭ ﺑﺸﺪ " ﻮﺳﻔﻨﺪ ﺍﻨﻮ ﻣﺸﻨﻮﻩ ﻭ ﻣﺮﻩ ﺶ ﺎﻭ ﻣﻪ :
" ﺑﻠﻨﺪ ﺷﻮ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﻮ "
 ﺎﻭ ﻫ ﺣﺮﺘ ﻧﻤﻨﻪ ... 
ادامه مطلب
A Wizard's Tale 2019,Here Comes the Grump 2019 1080p x264 BluRay,داستان یک جادوگر,دانلود انیمیشن Here Comes the Grump 2019,دانلود انیمیشن داستان یک جادوگر A Wizards Tale 2019,دانلود دوبله فارسی کارتون Here Comes the Grump,دانلود رایگان انیمیشن Here Comes the Grump,دانلود زیرنویس فارسی Here Comes the Grump 2019,دانلود فیلم Here Comes the Grump 2019 با دوبله فارسی,
ادامه مطلب

دانلود فیلم Io 2019 دوبله فارسی

The Legend of Hei 2019 1080p BluRay,افسانه هی,انیمیشن افسانه هی The Legend of Hei 2019 با دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن The Legend of Hei 2019,دانلود انیمیشن افسانه هی,دانلود انیمیشن جدید,دانلود فیلم The Legend of Hei 2019,زیرنویس فارسی انیمیشن The Legend of Hei 2019,سایت دوستی ها,کارتون افسانه هی ۲۰۱۹ دوبله فارسی,کارتون افسانه هی The Legend of Hei 2019,
ادامه مطلب
آیا می دانید زبان فارسی مختصرترین زبان دنیاست ؟

مثال :
معادل جمله میری سریع این کارو انجام میدی وبرمیگردی یک کلمه است : اومدیا

کارت بانکیم گم شد ،رفتم بانک بسوزونمش بانکیه گفت:
"با این میانگین حسابی که تو داری برو خودتو بسوزون،چه کار به کارت بانکیت داری؟"

تا حالا به قیافه شتر مرغ دقت کردین؟!

یه جوری تند تند وسربالا چپ وراستشو نگاه میکنه انگار هافبک وسط بارسلوناست
Astro Kid 2019 1080p BluRay,Terra Willy: Planete inconnue 20,آسترو کید,انیمیشن بچه آسترو 2019 با دوبله فارسی,بچه فضایی,دانلود انیمیشن بچه فضایی Astro Kid 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Astro Kid 2019,دانلود رایگان انیمیشن Astro Kid 2019,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Astro Kid 2019,دانلود فیلم Astro Kid 2019,سایت دوستی ها,کارتون آسترو کید 2019 دوبله فارسی,
ادامه مطلب
اگر از اول ژانویه سال 2019 PHP خود را به نسخه ی 7 یا بالاتر آپدیت نکنید ، سیستم شما در خطر جدی خواهد بود. هنوز هم بسیاری از صاحبان وب سایت ها از نسخه های قدیمی PHP استفاده می کنند. آنها تا کنون این مسئله را جدی نگرفته اند ، اما از اول ژانویه سال 2019 خطر به طرز چشمگیری بیشتر خواهد شد.
ادامه مطلب
Pixar Animation Collection,Wind 2019 1080p BluRay,انیمیشن باد Wind 2019 دوبله فارسی,انیمیشن ویند,باد,دانلود انیمیشن Wind 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Wind 2019,دانلود رایگان انیمیشن Wind 2019,دانلود فیلم Wind 2019,دانلود کارتون جدید پیکسار,دوبله فارسی,زیرنویس فارسی انیمیشن Wind 2019,سایت دوستی ها,کالکشن انیمیشن پیکسار,ویند,
ادامه مطلب
پر از احساس منفی و نگاه بالا به پایینم. پر‌ از "تو یکی دیگه گه نخور" و "کی به تو گفت نظر بدی". تازه به این پی بردم که یکی از لذتام وقتی خونه تنهام اینه که با صدای بلند فحش بدم و به صدای بلند خودم موقع ادای فحش‌های آبدار گوش کنم و عشق کنم.‌ احتمالا اگر از نوروز به روتین برگردم راحت‌تر خواهم بود‌.
Frozen 2 2019 1080p BluRay,السا و آنا,انیمیشن یخ زده ۲ Frozen 2 2019,انیمیشن یخ زده ۲ دوبله فارسی,دانلود انیمیشن Frozen II 2019,دانلود انیمیشن فروزن 2,دانلود دوبله فارسی Frozen 2 2019,دانلود رایگان انیمیشن یخ زده 2,دانلود فیلم Frozen 2,دانلود کارتون یخ زده 2 با کیفیت بالا,دانلود ورژن بلوری کارتون Frozen 2019,زیرنویس فارسی Frozen 2 2019,فروزن,نسخه اصلی انیمیشن Frozen 2 2019,یخ زده,
ادامه مطلب
دانلود فیلم شیاطین ۲۰۱۹ با زیرنویس فارسی
خلاصه داستان : یک زن جوان در حین اینکه سعی می کند تا پدرش را در طول یک گرباد رده ۵ نجات دهد، خود را در داخل خانه ای پیدا می کند که در شرف غرق شدن است و باید برای نجات خودش با تمساح ها نیز مبارزه کند…

ادامه مطلب
صبح دنبال کارهام بودم 
کارت ویزیت ها و سربرگ ام تحویل گرفتم ...
عصر به خانم خ زنگ زدم و گفتم کارش را انجام دادم 
شب رفتم خرید ...و چیزی ک نیازش داشتم و چیزی که نیاز نداشتم خریدم 
به میم پیام دادم ...دعوا کرد ...هنوز سفره ...
و والان دلم گرفته ..و اشک هام داره میریزه ....خستم ...همین ..
از هیچی لذت نمیبرم ..
خدایا اضطرار چیه جز حال من ....
پس کو معجزه ..
امشب دلم از کرخه تا راین است ...که بیاستم کنار راین و بلند بلند باهات حرف بزنم ...
صبح اش تو خونه تو بیدار شم ..بغل
خبرگزاری مهر -کاروان زائران پیاده امام رضا علیه السلام برای شرکت در مراسم شهادت علی بن موسی الرضا (ع) به سمت مشهد مقدس در حال حرکت هستند، تا خود را برای روز شهادت به مشهد برسانند.
هر ساله موکب ائمه بقیع (ع) هفت روز مانده به شهادت امام رضا (ع) در ۵۰ کیلومتری جاده مشهد - بیرجند پذیرای زائران امام رضا (ع) می شود.
دانلود فیلم Io 2019 دوبله فارسی
دانلود فیلم Io 2019 دوبله بدون سانسور

دانلود فیلم The Addams Family 2019
خبرگزاری مهر - هرعاشق دلسوخته‎ای در مسیر اربعین در حد توانش عشق خود به حسین(ع) را نمایان می کند و مردم عراق با آن شور و عشق و صفای خود، پذیرایی از زائرین امام حسین(ع) را یک افتخار بزرگ دانسته و هر چه از نظر مادی و معنوی در توان دارند، برای پذیرایی و خدمت خالصانه به زوار کربلای معلی در طبق اخلاص می‎گذارند و برای جذب زائرین در هر نقطه‎ای از مسیر عشق بارها صدا می‎زنند: هلا بیکم یا زوار الحسین(ع) ...
عکاس : محسن نوفرستی
به گفته ی وبسایت فوربس، تیلور سوئیفت، پردرآمدترین خواننده ی زن سال ۲۰۱۹ است.
فهرست پردرآمدترین خوانندگان زن ۲۰۱۹، بر اساس درآمد پیش از کسر مالیات خوانندگان زن در بازه ی زمانی یک ژوئن ۲۰۱۸ تا یک ژوئن ۲۰۱۹ تهیه شده.
ادامه مطلب

دانلود فیلم Maleficent Mistress of Evil 2019

فرمت :mkvحجم :مشخص نشده !
مدت زمان :118 دقیقهمحصول :ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Joachim Rønningنویسنده :Micah Fitzerman-Blue,Noah Harpster
امتیاز IMDB :0مشخص نشده !رده سنی :PG
ستارگان :Angelina Jolie,Elle Fanning,Imelda Staunton
لاستیک شاسی بلند
یکی دیگر از لاستیک های سواری لاستیک شاسی بلند است که ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.لاستیک شاسی بلند شامل : لاستیک خارجی  و لاستیک داخلی میباشد .
ویژگی لاستیک  شاسی بلند :
1. طراحی آج این لاستیک به ترمزگیری بهینه و امن در شرایط بارانی و خشک  و مرطوب در سرعتهای بالا کمک می‌کند.
2. دارای دنده ها و شیارهای پهن می باشد که به کنترل بهتر خودرو در دورهای تند کمک می‌کند.
3. ترکیبات این لاستیک باعث افزایش ایمنی و طول عمر آن میشود.
ان
از زمین بلند شدن آدم 
دستا رو به زانوی اراده زدن و بلند شدن
وقتیه که محبت آدم و دلش سمت درستی رو هدف گرفته باشه .. 
یه قدرت رَد کردن و عبور کردن داشته باشه
و اینم فقط کار دل آدمه ..
دنیا داره خیییلی زود می گذره 
کاش بیدار بشم ..
صدا می زنن ما رو
کاش همه چیزم، همه هستی ام رو بفهمم از اونه ..

خبرگزاری مهر -کاروان زائران پیاده امام رضا علیه السلام برای شرکت در مراسم شهادت علی بن موسی الرضا (ع) به سمت مشهد مقدس در حال حرکت هستند، تا خود را برای روز شهادت به مشهد برسانند.
هر ساله موکب ائمه بقیع (ع) هفت روز مانده به شهادت امام رضا (ع) در ۵۰ کیلومتری جاده مشهد - بیرجند پذیرای زائران امام رضا (ع) می شود.
عکاس : محسن نوفرستی
لاستیک شاسی بلند
یکی دیگر از لاستیک های سواری لاستیک شاسی بلند است که ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.لاستیک شاسی بلند شامل : لاستیک خارجی  و لاستیک داخلی میباشد .
ویژگی لاستیک  شاسی بلند :
1. طراحی آج این لاستیک به ترمزگیری بهینه و امن در شرایط بارانی و خشک  و مرطوب در سرعتهای بالا کمک می‌کند.
2. دارای دنده ها و شیارهای پهن می باشد که به کنترل بهتر خودرو در دورهای تند کمک می‌کند.
3. ترکیبات این لاستیک باعث افزایش ایمنی و طول عمر آن میشود.
ان

سرباز : ما چرا جنگ میکنیم فرمانده : به خاطر خاک وطن سرباز : یعنی این خاک مال منه فرمانده : بله سرباز : پس چرا وقتی پدرم مرد برا یک متر خاک کلی پول دادیم

slo8568
همه ما داریم در ایران زنده به گور میشیم. فکر کردین الان زندگی میکنیم؟؟؟ خداشاهده هر روز جون میکنیم تا شب بشه.farhadfaraji179
دقیقا اگه این خاک ماست چرا حداقل نمیتونیم توش یه خونه داشته باشیم برای خودمونmohamad_karami8825
مث ما که باسه یه متر جا برا کاسبی کردن شهرداری نمیزارهlawless.heaven2019
از این مردم بخاری بلن

چگونه باور کنم خبر رفتنت را سردار؟بلند شو مگر نمی‌بینی شامیان دور علی را گرفته‌اند؟بلند شو برادردلم رفته بین‌الحرمین، کنار علقمهبندبند وجودم دم گرفته «ای اهل حرم میر و علمدار نیامد»بلند شو دلمان برای لبخندت، برای بصیرتت، برای آرزوهای شهادتت تنگ می‌شودپاشو امیر لشگر ایرانبلند شو هنوز فتوحات زیادی باقی ماندهبلند شو دلم برای خم ابرویت تنگ شدهبرای اخم‌های پرصلابتتچگونه باور کنم رفتنت را؟!آنقدر در کوه‌ها و بیابان‌ها به دنبال شهادت گش
چگونه باور کنم خبر رفتنت را سردار؟بلند شو مگر نمی‌بینی شامیان دور علی را گرفته‌اند؟بلند شو برادردلم رفته بین‌الحرمین، کنار علقمهبندبند وجودم دم گرفته «ای اهل حرم میر و علمدار نیامد»بلند شو دلمان برای لبخندت، برای بصیرتت، برای آرزوهای شهادتت تنگ می‌شودپاشو امیر لشگر ایرانبلند شو هنوز فتوحات زیادی باقی ماندهبلند شو دلم برای خم ابرویت تنگ شدهبرای اخم‌های پرصلابتتچگونه باور کنم رفتنت را؟!آنقدر در کوه‌ها و بیابان‌ها به دنبال شهادت گش
دانلود فیلم Frozen II 2019 دوبله فارسی
با بهره گیری از قدرت رو به رشد خود پس از بلند کردن نفرین وحشتناک زمستان ابدی در مونجامد (2013) ، ملقب کننده زیبای برف و یخ ، ملکه السا ، اکنون حاکم بر پادشاهی صلح آمیز آرنتلول است ، و اکنون با داشتن یک زندگی شاد با خواهرش ، پرنسس ، لذت می برد. آنا با این حال ، صدای ملودیکی که فقط السا قادر به شنیدن آن است .
وی را بیدار نگه می دارد و او را به جنگل مسحور عرفانی دعوت می کند که پدر خواهران مدتها پیش به آنها گفت. اکنون ، قاد
دانلود فیلم Stuber 2019
R

زبان :انگلیسی ( با زیرنویس فارسی ) کیفیت :BluRay

فرمت :MKV حجم :متفاوت با هر کیفیت

مدت زمان :93 دقیقه محصول :ایالات متحده آمریکا

کارگردان :Michael Dowse نویسنده :Tripper Clancy

امتیاز IMDB :6.2 رده سنی :R

ستارگان :Dave Bautista,Kumail Nanjiani,Mira Sorvino

دیشب فقط ۳ ساعت تونستم بخوابم
امروزم که بلند شدم تا الان فقط حموم رفتم و سوپ گذاشتم سر گاز.
میخواستم روزه نگیرم دیدم هم حالم از دیروز خیلی بهتره هم این که احساسا سنگینی دارم:/
نگیرم که چی بشه! هی بخورم!!!
سحر بلند شدم دعا کردم. خیلی از خدا خواستم و گفتم هر چی که خیر و مصلحتم هست پیش بیاد. 
@sma
مسئول محترم لطفا لحظه ای نفس نکش ،وقتی بلند میشوی به سر و دست و گردنت فشار وارد کن بعد بلند شو ،سوزنی در پایت فرو ببر بعد راه برو.
چه حسی داری ؟ اینها یک لحظه از زندگی بچه های ماست. تو میتوانی پس داروی #اسپینرازا رو وارد کن
بیمار #sma برای زنده ماندن و زندگی کردن بهش نیاز دارد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها