نتایج جستجو برای عبارت :

نکته بهداشتی: لرزش دست

این لول غیرارادی دست‌ها در میان‌سالی و سالمندی شایع هستند. داخل بسیاری موارد این لرزش‌ها تهدیدکننده بود نیستند، اما  چنانچه  دچار لرزه شدید دست‌ها شوید، امکان پذیر است حتی  اجرا کارهای ساده‌ای متشابه غذا خوردن، لباس نهفتن یا رانندگی برایتان مشکل شود. لرزش دست ممکن است درون طی استراحت و عدم فعالیت رخ دهد که میزان آن لرزش مشت در افراد دارای بیماری پارکینسون است . اغلب این لرزش‌های دست درون هنگام استراحت حالتی خلق می‌کند که گویی بی ن
این حرکت غیرارادی دست‌ها در میان‌سالی و سالمندی شایع هستند. در بسیاری موارد این لرزش‌ها تهدیدکننده حیات نیستند، اما  اگر  دچار لرزش جدی دست‌ها شوید، ممکن است حتی  انجام کارهای ساده‌ای مانند غذا خوردن، لباس پوشیدن یا رانندگی برایتان شاق شود. لرزش مشت ممکن است در هنگام استراحت و لیس فعالیت رخ دهد که استاندارد آن تزلزل مشت در افراد دارای مصیبت پارکینسون است . اغلب این لرزش‌های دست درون هنگام استراحت حالتی ایجاد می‌کند که گویی بی نظی
این حرکت غیرارادی دست‌ها در میان‌سالی و سالمندی شایع هستند. داخل بسیاری موارد این لرزش‌ها تهدیدکننده حیات نیستند، اما  اگر  دچار لرز اکید دست‌ها شوید، ممکن است تا اینکه  انجام کارهای ساده‌ای مشابه غذا خوردن، شکل پوشاندن یا رانندگی برایتان مشکل شود. لرزش دست ممکن است داخل خلال استراحت و حاضر بودن فعالیت رخ دهد که مقیاس آن لرزش مشت داخل افراد دارای مصیبت پارکینسون است . اغلب این لرزش‌های دست در هنگام استراحت حالتی ایجاد می‌کند که گ
 لرزش پیدا کردن دستها یکی از مشکلات بسیار رایج می باشد.
که اشخاص بزرگسال را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.
رایج ترین علت دست های لرزان موقعیتی می باشد.که به اسم لرزش اساسی شناخته می شود.به واسطه اختلال در رویکرد معمولی مختلف اتفاق می‌افتد.از دیگر علت‌های دست‌های لرزان می توان به موقعیت پزشکی.مانند پرکاری تیروئید، اختلالات در مخچه و بیماری  هانتینگتون  اشاره کرد.دارودرمانی استرسعوارض جانبی دارو به صورت ویژه بعضی از داروهای آسم.
بعضی از دارو
رایج ترین علت دست های لرزان موقعیتی می باشد.که به اسم لرزش اساسی شناخته می شود.به واسطه اختلال در رویکرد معمولی مختلف اتفاق می‌افتد.از دیگر علت‌های دست‌های لرزان می توان به موقعیت پزشکی.مانند پرکاری تیروئید، اختلالات در مخچه و بیماری  هانتینگتون  اشاره کرد.دارودرمانی استرسعوارض جانبی دارو به صورت ویژه بعضی از داروهای آسم.
بعضی از دارو
بعضی از دارو
متنفرم از لحظه ای که برای اولین بار باید خودم را معرفی کنم.
دست ها را مشت میکنم تا لرزشش پنهان بماند،صدا را بلند میکنم به امید اینکه رسایی صدا،لرزش احتمالی آن را کاور کند!
بعد از ساعتی،بدن روال عادی خود را از سر میگیرد،قلب تپش عادی دارد،کوه یخِ دستانم آب شده و لرزش حنجره جای خود را به بغض داده،بغضی ناشی از ناتوانایی،ناتوانایی که باعث میشود علی رغم دانسته هایت تمام مدت کلاس را در سکوت و سکون سپری کنی.

پس از هربار شستشو باید ماشین لباسشویی تان را هل داده و به جای قبلی اش باز گردانید؟ شاید مشکل خاصی نباشد ولی با خطی که روی کاشی و پارکت ها می اندازد می خواهید چکار کنید؟!
لرزش لباسشویی از آن دسته مواردی است که شاید دیگر به آن عادت کرده باشیم و خیلی مسئله مهمی به حساب نیاید ولی اگر برایتان آزار دهنده است می توانید آن را به سادگی حل کنید.
خیلی از افراد و سرویس کار ها با قرار دادن چند تکه چوب زیر پایه ها آن را تراز کرده و لرزش آن را از بین می برن
لرزش چشم من به صورت مادرزادی بوده. زمانی که بچه بودم خیلی لرزش شدید بوده. اما الان که 26 سالمه از شدتش خیلی کم شده و شاید هر کسی متوجه ش نشه اما همچنان هست.
به عنوان کسی که لرزش چشم داره باید خدمتتون عرض کنم کسی که لرزش چشم یا نیستاگموس داره به هیچ عنوان اطراف رو متحرک نمیبینه. حتی وقتی داره چشم های خودشو توی آینه میبینه اون لرزش رو متوجه نمیشه و کاملا چشم هاشو مثل یه چشم عادی، توی آینه ثابت میبینه. تنها راهی که میتونه ببینه لرزش رو اینه که از چشم
 پیام رمز را پیدا کن1
بیشتر اطلاعات و آگاهی‌های ما از محیط، از طریق نور و صدا به ما می‌رسد.
نکته:
صدا در اثر لرزش اجسام به‌وجود می‌آید. 
انواع صدا: 
1- بلند 2- کوتاه 3- کلفت 4- نازک 
- هرگاه لرزش یک جسم تندتر شود، صدا نازک‌تر می‌شود.
مانند:
صدای جوجه، گنجشک، سوت و ...
- هرگاه لرزش یک جسم کندتر شود صدا کلفت‌تر می‌شود.
مانند:
صدای گاو، کلاغ و طبل و ...
هرگاه دامنه‌ی لرزش کم‌تر شود، صدا کوتاه‌تر است. وقتی به طبل آرام ضربه می‌زنیم، صدای آن کوتا
روبرویت هستم.
در یکی از پاییزهای زرد و برگ ریز سال هشتاد و چهار همان روزها که از همیشه بیشتر سیگار می کشیدی و قلبت درد می کردتوی بزرگترین پارک شهر.برگ های سرخ و زرد و نارنجی همه زمین را پوشاندهنگاهم را به عادت و شرم پایین می اندازم بلافاصله اسمم را صدا می کنی تا من بگویم جان! و گره دو نگاه و لرزش دل و هنوز جمله به انتها نرسیده نگاهم پایین می افتد و دوباره اسمم را می گویی و دوباره جانِ من وگره نگاه و لرزش دل.و چه کیفی دارد این ضرب آهنگ قشنگ موس
لرزش چشم من به صورت مادرزادی بوده. زمانی که بچه بودم خیلی لرزش شدید بوده. اما الان که 26 سالمه از شدتش خیلی کم شده و شاید هر کسی متوجه ش نشه اما همچنان هست.
به عنوان کسی که لرزش چشم داره باید خدمتتون عرض کنم کسی که لرزش چشم یا نیستاگموس داره به هیچ عنوان اطراف رو متحرک نمیبینه. حتی وقتی داره چشم های خودشو توی آینه میبینه اون لرزش رو متوجه نمیشه و کاملا چشم هاشو مثل یه چشم عادی، توی آینه ثابت میبینه. تنها راهی که میتونه ببینه لرزش رو اینه که از چشم
اگر موتور خودرو درست کار کند، هیچ لرزش و صدای غیر عادی از آن شنیده نمی شود، اما اگر بعد از روشن شدن، ریپ بزند، یکی از ایرادهای زیر را دارد:
1. سیستم برق رسانی مشکل دارد که شامل شمع، وایر و کوئل است.
2. اگر به هر دلیل سوخت یا برق به یکی از سیلندرها نرسد، مثلا کوئل به یکی از سیلندرها برق ندهد، یا سوزن انژکتور در یکی از سیلندرها بنزین را درست تزریق نکند، آن سیلندر کار نکرده و نقش خود را در چرخه حرکت های موتور بازی نمی کند، در نتیجه موتور دچار لرزش و ر
کل عمرم ادعا کردم
همش آرمان هایم را شعار کردم 
وبلند بلند به خودم نسبت دادم

آیا همه ی آن حرف هایم شعار بود؟؟؟ 
آیا همچنان موافقی که گمنامی خوش نامیست؟؟؟
آیا همچنان موافقی که سرمایه دار نسبت به تهی دست حقی باید ادا کند؟؟؟
آیا همچنان از بانکداری غیر اسلامی شاکی هستی؟؟؟
آیا دوست نداری که سرمایه دار شوی؟؟؟
مگر تصمیم نگرفتی که سخت کار کنی تا به اهداف برسی؟؟؟ 
مگر آسایش در راه غیر را سه طلاقه نکرده بود؟؟؟ 
این هم گود بسم الله، چرا ترسیدی؟؟؟ 
چه
خیلی طبیعیه به کسانی که دنبال زن دومند که دردسرهای خاص خودش رو داره از دعوا تا قتل و کسانی که یکی از اعضای خانواده شون خودکشی کرده و نیز افراد مجرد با سن بالا که قصد تصمیم گیری برای خانواده ها در کشور رو دارن مسوولیت های بزرگ سپرده نشه. کسی که توانایی تشکیل و  حفظ خانواده خود رو نداره به طریق اولی توانایی اداره جای بزرگتر رو نخواهد داشت و به مشکل خواهد خورد و مردم رو با مشکلات رو در رو میکنه.چند نکته:
پول خوشبختی نمی آورد
زن دوم در ایران یعنی بد
نکته های نگهداری کولر گازی اسپلیت:
1- وقتی دستگاه داخلی را به صورت دیواری نصب می کنید دقت نمایید راه لوله در آن حتما باز بوده و محل نصب کاملا تراز باشد تا آب از دستگاه چکه نکند. هرگز از لوله درین مشترک برای دو دستگاه استفاده ننمایید.
2- محل نصب دستگاه را به لحاظ سرویس و تعمیرات در جای مناسب در نظر بگیرید ؛ تا در صورت بروز مشکل و نیاز به تعمیرات به مشکل بر نخوریم.بهتر است دستگاه را بر روی پشت بام یا تراس نصب نمایید تا در مواقع لزوم به راحتی به آن دس
بدون شک تا کنون اسم‌ برند DJI را شنیده‌اید. برندی که انتخاب و خرید محصول از آن در نهایت آرامش صورت می‌گیرد چون کاربر مطمئن است که  هزینه‌ای که پرداخت می کند بهترین گزینه های موجود در این حوزه را در کل دنیا یا خریداری می کند.  یکی از محصولات محبوب این برند که دارای نسخه های یک ، دو  و به تازگی سه می باشد ، اسمو موبایل است.  این بال دستی که گوشی موبایل کار بر روی آن قرار می گیرد و به عنوان یک پایه حذف کننده لرزش عمل می کند البته به احتمال زیاد با
بدون شک تا کنون اسم‌ برند DJI را شنیده‌اید. برندی که انتخاب و خرید محصول از آن در نهایت آرامش صورت می‌گیرد چون کاربر مطمئن است که  هزینه‌ای که پرداخت می کند بهترین گزینه های موجود در این حوزه را در کل دنیا یا خریداری می کند.  یکی از محصولات محبوب این برند که دارای نسخه های یک ، دو  و به تازگی سه می باشد ، اسمو موبایل است.  این بال دستی که گوشی موبایل کار بر روی آن قرار می گیرد و به عنوان یک پایه حذف کننده لرزش عمل می کند البته به احتمال زیاد با
وسط حرف زدن میگه: تو بعضی وقتها هم هیجان زده و مضطربی ولی تظاهر میکنی که مشکلی نداری. تایید میکنم ولی تاکید میکنم که اون استثناست که متوجه این موضوع شده وگرنه خیلی ها متوجه نمیشن. میگه: خودت لو میدی، لرزش نامحسوس صدات، فراز و فرودهات حین حرف زدن لوت میده. میگه: تو اینجور مواقع انگشت کوچیکه و انگشت حلقه دست راستت رو جمع میکنی و با دست چپت باهاشون بازی میکنی، در یه دقیقه بیشتر از پنجاه بار انگشترت رو تا نوک ناخنت میاری و میبری جای اصلیش. به اینجو
یکی از عوامل بسیار موثر در طول عمر و معیار قیمت خرید بلبرینگ ها اتصال بر روی شافت هایی بدون لرزش و بدون انحراف زاویه ای می باشد. اما با توجه به ایکه بلبرینگ و رولبرینگ بر روی شافت های دوار با سرعت زاویه نسبتا بالایی نصب می شوند همواره در معرض گریز از مرکز، لرزش و ضربه که هر سه نیز از عوامل بسیار مخرب برای بلبرینگ ها و رولبرینگ ها محسوب می شوند قرار می گیرند. از این رو برند های تولید کننده بلبرینگ در طی زمان همواره بدنبال راهکاری برای جلوگیری از
۱. برا روز مادر شامپو هلث نوشن خریدیم جلو جلو دادیم به مامی استفاده کنه چون لازم داشت + پن اسطوخدوس L'dora خریدم [شفاف کنندگیشو همون اولین بارم که میزنی معلومه .. راضیم ازش] 
۲. کیک خوردن با زهرا
۳. تونسم تایم پلانکمو طولانی تر برم بدون لرزش
بیشتر افراد دارای لرزش جزئی در دست ها هستند و ممکن است هنگام نگه داشتن دست ها مستقیماً در جلوی بدن ، این مورد به خصوص قابل توجه باشد. شدت لرزها بسیار زیاد است و شرایط متعددی می تواند باعث لرزش چشمگیر شود.
در این مقاله ، علل شایع لرزش دست و درمان آنها را بررسی می کنیم.

لرزش چیست؟
لرزش یک اختلال حرکتی شایع است. انقباض عضلانی غیر ارادی و ریتمیک باعث لرزش می شود. لرزش در دست ها بیشتر دیده می شود ، اما می تواند در بازوها ، سر ، تارهای صوتی ، تنه و پا
از هر منظر که بنگری صبح پاییزی ابری یه چی تو مایه های ترکیب خربزه با عسله... میفمی که چی میگم یا بازترش کنم؟ 
این روزا نشستم پای لرزش، پاییزو میگم. هستم ، میرم، میام اما یه پتو کشیدم رو سرم بی حرف و حدیث نگاهمو دوختم به در تا پاییز هر سال

علل گوناگون
اغلب کم‌آبی بدن (دهیدراسیون) را به عنوان علت احتمالی لرزش و تشنج عنوان می‌کنند. حدود ۷۰ درصد بدن انسان را آب تشکیل می‌دهد. مغز انسان حتی شامل ۹۰ درصد آب است. آب به سلول‌های بدن ما مواد غذایی و اکسیژن می‌رساند. همزمان آب وسیله دفع مواد زائد از طریق کلیه‌ها را فراهم می‌آورد.
بدن کسی که کم آب نوشیده باشد، زیاد عرق کرده باشد یا برای مثال به دلیل استفراغ و اسهال آب زیادی از دست داده باشد دچار عدم تعادل در میزان آب می‌شود. اگر این کمب
بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی
مقبول طبع مردم صاحب نظر شود
خیلی وقت بود حافظ نخونده بودم  دیشب از سر بیکاری از توی گوشی این فال حافظای اینترنتی رو آوردم  همینجوری الکی به نیت یه شعر خوشکل!!!! فال گرفتم:)) 
این بیت بس نکته غیر حسن خیلی چشمم رو گرفت به این فکر میکنم که این نکته های غیر از حسن مد نظر حافظ چه نکته هایی بوده ؟؟چرا شفاف سازی نکرده

سرویس کولر آبی در تهرانپارس
تاسیسات بدادم برس انواع خدمات تعمیر و سرویس کولر آبی را در منطقه شرق تهران محله تهرانپارس راه اندازی نمود.
تلفن های تماس سرویس کولر آبی
۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹
۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹
چند نکته در ارتباط با محل نصب کولر
١- هنگام نصب کولر، محلی را انتخاب کنید که ایجاد لرزش و صدا ننماید مثل روی ستونها و نزدیک دیوارها.۲- برای زیر کولر از چهار پایه ای به ارتفاع ۳۰ سانتیمتر استفاده کنید؛ و برای جلوگیری از فرورفتن پایه ها در آسفالت و غیره از ص
و قسم به اون لحظه که تک و تنها توی حیاط دانشگاه نشستی، دستات یخ زدن و وقتی علیرضا قربانی توی گوش ات میخونه:"من تماشای تو میکردم و غافل بودم، کز تماشای تو خلقی به تماشای منند" اشک توی چشمهات حلقه می بنده ... 
ولی تو آرومی. تو خیلی آرومی. 
باد سرد. لرزش دندان ها. ترک "افسوس".
(صدایی شبیه "خرخر" یا لرزش زیر پدال کلاچ).
شایع ترین علل بروز آن: 

احتمالا بلبرینگ کلاچ اشکال دارد و پس از مدتی دنده ها براحتی جا نخواهند رفت. 
بهتر است این عیب زودتر رفع شود، تا هزینه تعمیرات بیشتری را به راننده تحمیل نشود.
اوضاع؟نابسامان.حال و احوال؟در پویش امید.دمای دست و پا؟سرد همراه با لرزش.دایره ی دغدغه ی فکریم کوچولوتر شد واشنا به م.ش کمک کنه که باعثش شد،اصرارهای اون باعث شد انجامش بدم و راضیم،یکم دلم شکست فقط یکم چون قبلنا خیلی بدترشم دیده بود و خب این خودش یه پوئن مثبته.من امیدوارم و این امید مثل همیشه منو زنده نگه میداره امید به آینده.
نکته جالبی که به ذهنم رسید مربوط به کم بودن یا زیاد بودن ریسک پذیری است. همیشه با  این نکته مواجه می شدم که ریسک پذیری ام شاید پایینه و آدم ریسک پذیری نیستم. 
به این نکته رسیدم که ریسک پذیر نبودن من منشا می گیره از دو نکته دیگه:
1- میزان مثبت دیدن و منفی دیدن هر موضوع و اتفاق(بدبینی و خوش بینی)
2- میزان اعتماد به نفس من و خودباوری:)
ازون طریق شاید بشه که ریسک پذیری رو هم درست کرد.
یعنی من یک سال مداومه دارم هی به سوالات تکراری جواب میدم.
تهش یا باز حالیشون نمیشه، یا قضیه رو نمیگیرن و باز یه سوال هپرا تر میپرسن.
یا اصلا فراموش میکنن بعد دوباره دفعه ی بعد روز از نو و ....
خدایا رحمی... این بازی رو تمومش کن این هفته؛ به ستوه اومدم..
من این مدت صبر ایوب به آپشن هام اضافه شده اما نتیجه ش تپش قلب و لرزش بدن و عصبی شدن مفرط و مداومه.

به گزارش خبرنگار باتری کار ، لرزش
خودرو می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد:
مشکلات موتوری خودرو:
گاهی لرزش خودرو ناشی از مشکلات موتور آن است، مثلا به اندازه کافی سوخت،
هوا و جرقه به موتور نمی‌رسد. نشانه هایی از لرزش خودرو که ممکن است مربوط به موتور
خودرو باشد شامل موارد زیر می شود:
الف) لرزیدن و یا تکان خوردن خودرو در حین شتاب بالا
ب) در محدوده های سرعت های خاص بریده بریده تکان خوردن
ج) ماشین ابتدا خوب شروع به کار کند ولی بعد از مدتی به لرزش درآ
نکته اول: همه مواد هنگام پخت کیک بایستی به دمای محیط باشد بخصوص کره وگرنه موقع همزدن به تیغه همزن گیر می کنه
نکته دوم: آرد را با بکینک پودر مخلوط و حتما سه بار الک کنید.
نکته سوم: در کیک های کره ای حتما کره و شکر را 5 دقیقه خوب بزنید تا کرم بشه به پوکی کیک شما کمک می کنه
نکته چهارم: در کیک های اسفنجی سفیده را تا حدی بزنید که سفت بشه ولی آب نیندازد وگرنه کیک خوب نمی شه
نکته پنجم: مواد کیک اسفنجی را بعد از آماده شدن بلافاصله توی فر بزارید.
نکته ششم: در
امروز میتونست یه روز قشنگ دیگه باشه. با افتاب بیجونی که از پنجره ها روی فرش میفته و صدای کلاغ ها روی چنارهای بی برگ، یه روز ساکن ساده ی دوست داشتنی.
ولی امروز پر از تنشه. لرزش مولکول های هوا حس میشه و قلب ها تند میزنن. چون ممکنه خیلی زود این روز ساکن به اتیش کشیده بشه و ما به خاطر تصمیم هایی که بقیه تو جاهای دیگه ی دنیا میگیرن بی گناه بسوزیم.
#من_از_جنگ_وحشت_دارم
✍️پشت تلفن بهم گفت میخوام ببینمت ... ولی لرزش صداش بهم می گفت که خبر خوبی نیس ...رسیدیم سلام و احوال پرسی عادی ...روی صندلی ها نشستیمکنار خیابونروبروی فضای سبزحرف میزدیم . . .وسط حرفاش گفت یعنی راهمون اینجا از هم جدا میشه ؟! . . .چی میشه جواب این جمله رو داد ؟ . . .دلم میخواست فقط نگاش کنم . . . . . . .کاش زبون چشمامو بلد بودی .................................................چه حرف ها که درونم نگفته میماندخوشا به حال شماها که شاعری بلدیدرضا احسان پور
#سین_میم_حا
با ساختن این دستگاه به اتفاق دانش آموزانتان از یک بازی شیرین و هیجان انگیز لذت ببرید.یک حلقه و مارپیچ به شکل دلخواه درست کنید ، سپس حلقه را در طول مارپیچ حرکت دهید ، در صورت اتصال چراغ های لامپ روشن می شود . از ویژگی این مدار سادگی و کیفیت آن است .
اعصاب سنج وسیله ایی مفید برای آزمون میزان تمرکز در مدت زمان نسبتا طولانی است. استرس و عدم تمرکز باعث ایجاد لرزش دستان می شود به همین خاطر با این محصول می توان میزان لرزش دستتان را اندازه گیری نموده و
فلنج اتصال پمپ وکیوم سوء استفاده از خط نادرست می تواند باعث ایجاد ناهمواری و آسیب به جفت شود. ترخیص کالا از گمرک در کل دور فلنج اتصال باید ثابت و متمرکز باشد و حداکثر انحراف مجاز 0.1 میلی متر باشد. انحراف واقعی باید دو بار در سال اندازه گیری و ثبت شود.
پس از جابجایی ، بررسی کنید که آیا تمام نقاط اتصال پیچ به درستی در محل نصب شده اند یا خیر. پس از تنظیم کار تعمیر ، پیچ و مهره ها شل می شوند. در صورت لزوم ، آنها را محکم کنید. خطوط لوله وصل شده با پمپ
در سکوبندی آزمایشگاه ، ترازو جهت تامین دقت مورد نیاز برای توزین دقیق شیمیایی , لازم است بر روی میز مخصوصی به نام میز ترازو آزمایشگاهی و یا میز توزین آزمایشگاهی که کاملا ضد لرزش باشد قرار گیرد .
برای جلوگیری از لرزش میز در ساختار آن از بتن استفاده می شود تا پایداری مورد نیاز فراهم شود .
محل استقرار میز ترازو باید فاصله مناسبی از پنجره و درب ها داشته باشد تا عملکرد ترازو تحت تاثیر جریان هوا قرار نگیرد .
مشخصات فنی میز ترازو آزمایشگاهی

ابعاد : طو
با سلام 
اولین مسابقه گروه کامپیوتر در روز جمعه 16 اسفند از ساعت 11 تا 13 در سایت کوئرا برگزار می‌شود.

نکته 1: به نفرات برتر هر پایه جایزه اهدا خواهد شد.
نکته 2: چهار از نمره مستمر ترم دوم شما رو این آزمون تشکیل خواهد داد. 
نکته 3: اگر به هر دلیلی نتوانستید در مسابقه شرکت کنید، تا شنبه 17 اسفند ساعت 18 وقت دارید به سوالات پاسخ دهید.(جهت کسب نمره مستمر)
نکته 4: مسابقه مجهز به سیستم تقلب یاب می‌باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم دین انسان را از( بدی ها و لغزش ها) باز می دارد امیرالمومنین علی علیه السلام دین که مجموعه بایدها و نبایدها را معین کرده و تکلیف را مشخص کرده و در آن منع از بدی‌ها و هشدار در رابطه با لغزش ها را گفته است کسی که تابع دین شد در حقیقت پذیرفته است در یک چارچوب مشخص حرکت کند و دین اسلام که برترین است مسیر حرکت به سمت خدا را ترسیم کرده و در این مسیر باید هایش از بدی‌ها مصون است و نباید هایش خبر از لرزش ها می دهد
         داوداحمدپ
کولر آبی یک سیستم سرمایشی تبخیری است که به وسیله عملیات تبخیر، سرما ایجاد می‌کند. استفاده از کولر آبی، به شرط اینکه میزان رطوبت نسبی هوا کمتر از 40 درصد باشد، کاملا مناسب و مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.
– مجهز به سیستم جدید آبرسانی– مجهز به پروانه بالانس شده– بدون لرزش و صدا– عمر طولانی یاتاقانها – مجهز به سیستم جدید آبرسانی– مجهز به پروانه بالانس شده– بدون لرزش و صدا– عمر طولانی یاتاقانها– جبران رطوبت مورد نیاز در محیط های خشک– پوشش بدن
پروژکتورSMD
طول عمر زیاد ( حدود ۵۰۰۰۰ ساعت )روشن شدن سریع،رو رسیدن به حداکثر شار نوری در لحظه راه اندازیمصرف برق بسیار کم و تلفات حرارتی کمتر در مقایسه با چراغ های بخار سدیم و متال هالیدعدم نیاز به جریان راه اندازی بالاعدم تولید پرتو های فرابنفش ( UV ) و مادن قرمز ( IR )مقاوم بودن در برابر شوک الکتریکی، لرزش و ضربهقابلیت نصب در محیط های مرطوب و محیط های غبارآلود ( IP-65 )سیستم دفع حرارت (Heat Sink) استاندارداستفاده از ال ای دی های SMDطراحی صنعتی مناسببدنه ۱
پروژکتور LED-SMD
طول عمر زیاد ( حدود ۵۰۰۰۰ ساعت )روشن شدن سریع،رو رسیدن به حداکثر شار نوری در لحظه راه اندازیمصرف برق بسیار کم و تلفات حرارتی کمتر در مقایسه با چراغ های بخار سدیم و متال هالیدعدم نیاز به جریان راه اندازی بالاعدم تولید پرتو های فرابنفش ( UV ) و مادن قرمز ( IR )مقاوم بودن در برابر شوک الکتریکی، لرزش و ضربهقابلیت نصب در محیط های مرطوب و محیط های غبارآلود ( IP-65 )سیستم دفع حرارت (Heat Sink) استاندارداستفاده از ال ای دی های SMDطراحی صنعتی مناسببد
بیشتر از هر چیزی نیاز به سکون دارم... اما معنای واژه ها برای من همیشه تا حدودی ساده ی پیچیده اند. نیاز به سکون نیاز روح من و نیاز اصلی ذهن من است. من از گذشته در حال عبورم و غمهای زیادی نیز نسبت به آینده دارم. غم و ترس با هم و این حالت مرا مدام به لرزش وا می دارد و اجازه هدف گیری به من نمی دهد و لذا من نیاز به سکون دارم. نیاز به رهایی ذهن دارم. نیاز به این دارم که به هیچ چیز نیندیشم. و این می تواند در بهبود سلامتی من موثر باشد. 
 مفهوم مخالف حصر: مفهومی است که انحصار در مصداق، حکم را برای آن مصادیق قطعی و حجت می سازد و دارای ادات حصر مثل فقط، تنها و امثالهم می باشد مثل ماده ۵۸ قانون مدنی. 
نکته : از نظر اصولیون و در کنکور مفهوم حصرحجت است یا به عبارتی مفهوم حصر، مفهوم مخالف دارد. 
نکته : مفهوم مخالف لقب: مقصود از لقب هر اسمی است که موضوع حکم قرار گیرد مثل لفظ سارق یا زانیه. 
نکته : از نظر اصولیون و کنکوری لقب مفهوم مخالف ندارد یا به عبارتی مفهوم لقب، حجت نیست. 
نکته : مفهو
منو نجات بده التماست میکنم ...
این حرفهارو توی دفترم نمیتونم بنویسم 
واصلا نمیخوام ناشکری کنم 
خودتم میدونی من چقد قدردان موهبت هات هستم 
ولی بیا و نجاتم بده از این هر روز فروریختن امید هام 
من نمیخوام این شکلی زندگی کنم 
نمیتونم این حرفارو به هیچ کسی تو این عالم بزنم 
منو نجات بده رفیق دیرینه 
منو نجات بده مهربونترین 
منو نجات بده خالق
منو نجاتم بده 
فقط تویی که اشکامو میبینی ، بغضمو میفهمی ؛ لرزش چونمو تو این نیمه شب حس میکنی فقط تویی 
نجا
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP رو دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .

در یک روز، در یک ساعت، همه چیز ممکن است درست شود! نکته اصلی این است که دیگران را مثل خودتان دوست بدارید. این نکته ی اصلی است، همه چیز است. به هیچ چیز دیگری احتیاج نیست. آن وقت بلافاصله خواهید فهمید که چطور می شود همه چیز را درست کرد. این حقیقتی است قدیمی. حقیقتی که بارها و بارها گفته شده، ولی باز هم بین انسان ها ریشه ندوانده!
رویای آدم مضحک | داستایفسکی
مشاهده مطلب در کانال
پروژکتورSMD
طول عمر زیاد ( حدود ۵۰۰۰۰ ساعت )روشن شدن سریع،رو رسیدن به حداکثر شار نوری در لحظه راه اندازیمصرف برق بسیار کم و تلفات حرارتی کمتر در مقایسه با چراغ های بخار سدیم و متال هالیدعدم نیاز به جریان راه اندازی بالاعدم تولید پرتو های فرابنفش ( UV ) و مادن قرمز ( IR )مقاوم بودن در برابر شوک الکتریکی، لرزش و ضربهقابلیت نصب در محیط های مرطوب و محیط های غبارآلود ( IP-65 )سیستم دفع حرارت (Heat Sink) استاندارداستفاده از ال ای دی های SMDطراحی صنعتی مناسببدنه ۱
من برای خداحافظی آمده بودمبرای آغازی بی پایاننه برای نبش قبر خاطرات مردهتو اما...بوی تواز پشت پنجره می‌آمدو تکان پرده توریدست‌های لرزان تو رالو می‌دادمن برایت دست تکان دادمو تو شایداز پشت پرده توری سفیدبرای تنهایی‌ام گریه کردیلرزش شانه‌های سایه‌اتتو رالو می‌داد. 
یکی از ویژگی های دیافراگم های صلب(Rigid)، سختی و مقاومت بی نهایت درون صفحه ای آنها می باشد،به همین دلیل با وجود دیافراگم های صلب،تغییر شکل بسیار جزئی تحت بار زمین لرزه در دیافراگم ایجاد می شود.در حالی که دیافراگم های نیمه صلب(Semi-rigid)، با وجود برخورداری از سختی و محکم بودن درون صفحه ای دیافراگم، تغییرات محسوسی تحت بار زمین لرزه در دیافراگم آنها ایجاد می شود.
استفاده کردن از دیافراگم های صلب در اغلب سازه های بتنی محکم که وجود صفحه های بتنی قطور در
بار اول که دیدمش ...گفتم اوع ...این دیگه کیه!خدایی به دلم نمینشست ‌...
اصلا !
چن بار که دیدمش ...سعی میکردم اصلا نبینمش ...نه صداش ...نه قیافه اش ...نه رفتارش ...هیچیش به معیارهای تو ذهن من نزدیکم نبود ...
در این حد پرت...
هنوز یادش میوفتم خنده ام میگیره ...که قبل دیدنش تو هر آدمی دنبال یکی از اون شاخصه های ذهنیم میگشتم و پیدا هم میشد گاها ...
بیشعوری بودم اون موقع ها!به دوستام میگفتم فک کنم خدا نیمه گمشده منو چرخ کرده ریخته تو گل همه ...به هر کی میرسم یه حسی بهش
دستم به قلم رفت وهیچ واژه ای وصف تو نشد!...
قلم از وصف تو بی رنگ ماند...
و به لرزش در آمدند دستان بی جانم...
کاغذ از هق هق به کنجی لغزید...
سوسوی نیمه جان چراغ به خاموشی گرایید...
تمام کائنات اطرافم را دیدم که به احترام تو بر زمین فرود آمده بودند...
و من خاکستر شدم از تمام وصفی که نتوانست تورا در خود بگنجاند!...
این چنین شد که به سخن بزرگواری*رسیدم که می گفت:"فاطمه.فاطمه است"
*دکتر علی شریعتی
از بین بردن بوی غذانکته 1- اگر خانه ی شما از بوی غذا پر شده و باعث ناراحتی خانواده می شود، از دود اسفند و یا دود خاکشیر استفاده کنید و یا با دود کردن دارچین می توانید کاملاً بوی غذا را از بین ببرید در ضمن دود اسفند باعث ضد عفونی کردن محیط هم می شود.چند نکته در مورد رب گوجه فرنگی 

ادامه مطلب
پروژکتورSMD
پروژکتورSMD
پروژکتورSMD
پنجره های دوجداره و قیمت شیشه رنگی کرج: نفوذ سر و صدا از طریق درب و پنجره به دو صورت انجام می‌گیرد؛
آب‌بندی لاستیک‌های، بین دو پروفیل و مابین پروفیل و شیشه و دوم از طریق لرزش و ویبراسیون
روی سطح شیشه. استفاده از شیشه‌های استاندارد در عایق کردن بسیار مهم است. یک شیشه
دوجداره از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است.در استفاده از پنجره دوجداره شیشه رنگی مهمترین
نکته کاربری محل پنجره دوجداره می باشد.به عنوان مثال در فضای مسکونی غالباََ
شیشه های دوجد
خب حالا چی کار کنیم که از این گردباد افسردگی بیرون بیایم؟
اولین نکته که خیلی کمک میکنه در نظر داشتن این مسئلس که واقعا شرایط بهتر میشه. قرار نیست همیشه تو این وضعیت بمونیم حتی اگه همچین احساسی نکنیم . البته این به این معنی نیست که افسردگی هیچ وقت بر نمیگرده. (مثل سرماخوردگین.جفتشون مزخرفن. یه موقع هایی میان که فکرشم نمیکردی و باید تایم بهشون بدی تا تموم شن.)
دومین نکته نور خورشیده. شاید مثل من خون آشام باشین و از خورشید بدتون بیاد ولی واقعا کمک
سلام؛
نکته:
اگر پسری میخواد:
1-تنبیه بشه.
2-تنبیه بکنه.
3-یا خانواده ای پسرشو تنبیه کنه.
اسمش+شماره مورد(از موارد بالا)+سنش+استانش+یه راه ارتباطی رو در«نظرات»بنویسه؛
ان شاءالله باهاش صحبت میکنم.
مهارت خوبی دارم به من اعتماد کنید.
یک سری مثال برایتان شرح خواهم داد...
آب داخل باک مشکلیه که هرکسی باهاش روبرو خواهد شد . آب از راههای مختلف وارد باک بنزین میشه مثلا موقع بارندگی یا شستشو بدلیل درست بسته نشدن درب باک یا آب مخلوط با سوخت دریافتی موقع سوختگیری در جایگاهها ، و مقدار کمی هم حاصل از میعان رطوبت هوای ورودی به باک در هوای سرد !نشونه وجود آب در باک بد کار کردن و لرزش شدید موتور و گاز نخوردن صحیح موتور حین حرکت در جاده است و اگه میزان آب زیاد باشه روشن نشدن خودرو موقع استارت زدن . آب داخل باک نخست به پمپ بنز
ترازوی آشپزخانه مدل SF_400
این ترازو از دسته ترازوهای خوش قیمت و با کیفیت و در عین حال کاربردی فروشگاه ماست که امروز میخواهیم به شما معرفی کنیم 
توضیح محصول
این ترازو با قدرت تحمل وزنی بالغ بر 10 کیلوگرم نسبت به حجم کوچک خود بسیار فوق‌العاده و دقیق عمل کرده که این مزیت باعث فروش بالای این محصول در بازار لوازم آشپزخانه شده است(در ضمن حداقل توان اندازه گیری وزن در این ترازو 1 گرم می باشد)  
ترازوی دیجیتال SF_400 دارای صفحه نمایشی با وضوح تراکم پیکسل
وقتی پدال کلاچ را تا اخر فشار دادیم و صدا می کند یا بلبرینگ کلاچ فرسوده شده است که در این صورت با تعویض بلبرینگ کلاچ مشکل حل می شود و یا بلبرینگ پشت میل لنگ خشک کار کرده و در این صورت نیز باید انرا تعویض نمود اگر کلاچ خوب کار نمی کند و گیربکس لرزش دارد یا دیسک کلاچ از تنظیم خارج شده است که در این صورت مجموعه کلاچ باید تعویض شود و یا دسته موتورها شکسته شده یا بیش از اندازه نرم شده که در این صورت دسته موتورها باید تعویض شود.             
جوجه کباب های ایرانی هم یه سری نکاتی داره که براتون الان میگم. شما هم اگه نکته خاصی به ذهنتون رسید برای ما بفرستید، اینطوری می تونیم تجربیاتمونو با هم به اشتراک بزاریم. 

1- موادی که باید جوجه در اون خوابونده بشه بهتره اینها باشه : ماست .. سس مایونز .. زعفرون .. نمک .. فلفل .. روغن .. پیاز .. کمی آبلیمو و فلفل دلمه ای (خیلیها از سس مایونز استفاده نمیکنن ولی اینو بگم که استفاده از سس مایونز در مواد جوجه طعم بسیار خوبی به اون میده .. یک بار امتحان کنید .. ا
1. نه اندازه ی یه دیقه بیشتر بودنِ شب یلدا، بیشتر... بیشتر از همیشه یه چیزی گم شده انگار. هرچی میگردم نیست. نمیدونم چیه. همه اینجان. دارن خوش می گذرونن. مگه همینو نمیخواستم؟ پس چرا بغض دارم؟ 
2. سپی به زور همه لاکامو ازم گرفت :| ای خب زهرمار. 8 تااااااااا. بذارم برم خونشون، از حلقومش میکشم بیرون ^________^ 
3. حالم بده. بدنم باز کهیر زده، دلم خیلی زیاد درد میکنه، از وقتی رسیدم خونه هم لرزش پاهام تموم نشده، نفسم از یه جایی بعد که نمیدونم کجاست بند میاد، غصه
تا به دست باد می‌ریزند گیسوها به هممی‌خورند از لرزش بسیار، زانوها به همنیست در دنیا پلی از این شگفت‌انگیزترمی‌رسد با یک نخ باریک، ابروها به همچشم‌ها دریا و ابروها دو تا قوی سیاهاخم کن نزدیک‌تر باشند این قوها به همبا خیالش در بغل دارد تو را دیوانه‌ایهر کجا دیدی گره خورده‌ست بازوها به هممی‌رسد روزی که ما هم‌سنگ یکدیگر شویممی‌خورد یک روز قانون ترازوها به همعاشقیم اما چرا از هم خجالت می‌کشیم؟کاش اصلا دل نمی‌بستند کم‌روها به هم!
محمدح
امروز بدترین روزی بود که طی چندماه اخیر تجربه اش کردم...نتیجه ی آزمونی که شک نداشتم خوب پیش میره نهایتا شد بدترین آزمونی که تابحال دادم.شب قبل میگفتم من هیچ چشم به نتیجه ی آزمون ندارم و ذره ای برام مهم نیست و مهم اینه که نکته ی جدید یاد بگیرم اما امروز از فرط اضطراب میلرزیدم...چند دقیقه دراز کشیدم و کابوس ها و طپش قلب ها دوباره شروع شدن...
جزوه ی اورولوژی رو بستم و گفتم خب این از دور اولش،هرچه بود تمام شد و شکستی که خوردم بمونه لای همین کتاب و داخل
من از رعد و برق میترسم...و این یه اعتراف نیس!یه حقیقته که به همه میگم!
ینی وقتی سه تا پنجره تو سه جهت اتاق کمی بزرگتر از ۷ مترت باشه و نور رعد و برق کل اتاقو روشن کنه و تو بدونی بالاسرت هیچی نیس جز یه سقف شیروونی و طبقه بالایی نداری ....سکته میکنی...من که اینطوریم!تو اتاقی که عایق صدا نداره دیواراش!
به هر ترتیب که امشبو عاجزانه و بزدلانه میخوام برم اونور ...رو کاناپه سه نفرهه بخوابم...
هرقدر هم ترسو به نظر برسم‌...
نه تاب سر و صدا و لرزش اتاق در اثر تگرگ
پوشیدنی G Spot Butterfly Vibrator ، کنترل از راه دور بی سیم Clitoris Vibrating Dildo با 10 الگوی ارتعاش ، استمناء قابل شارژ زنان استمناء بزرگسالان اسباب بازی های جنسی برای بزرگسالان و زن و شوهر ، قرمزتوسط سگ تریسی4.7 از 5 ستاره 194 رتبه بندیقیمت لیست: 26.99 $قیمت: 22.69 $ حمل و نقل رایگان به سفارشات بیش از 25.00 دلار توسط آمازون ارسال شده و یا سریع ، حمل و نقل رایگان با آمازون نخست دریافت کنیدپس انداز شما: 4.30 دلار (16٪)طراحی پوشیدنی: لکه های dildo g-spot به راحتی قابل استفاده در داخل اس

بیایید با اهداء خون از این کار نیکو و خیرخواهانه بهره مند شوید

افراد نیکوکاری که اقدام به اهدای خون خود می کنند، باید نکات زیر را رعایت کنند تا علاوه بر انجام کار خیر، خاطره خوبی از اهدای خون داشته باشند و سلامتی خودشان هم به خطر نیفتد.
ادامه مطلب
بچه ها دوتا نکته رو تو برخورد و مکالمه با من یادتون باشه:
1- نصیحتم نکنید چون شدیدا از این کار بدم میاد و تو هیچ آزمونی اثبات نمیشه ک کسی عقلش از دیگری بیشتره مگه اینکه ازش بپرسن و مثلا بگن " نظر شما در رابطه با این موارد چیه؟"
2- ده تا مولفه داشتن حرمت نفس رو بخونید!!!! اصلا ویدئوش رو از تو یوتویوب ببینید دکتر هولاکویی قشنگ توضیح میده
.
شبتون بخیر
نکات مهم بسیاری در فروش املاک مطرح است که اطلاع و رعایت این نکات معاملاتی ،تضمین کننده سود و سرعت روند معامله ملک می باشد.ترفند ها و نکاتی برای خریدار یک ملکی وجود دارد، که شما با آگاهی و بکارگیری چند نکته کلیدی،میتوانید فروش موفقی داشته باشید.

اولین قدم در فروش ملک ،قراردادن آن در بازار معاملات املاک است و برای اینکار راه های مختلفی وجود دارد:
ثبت آگهی ملک در سایتهای املاک :
این روزها سایتها و رسانه های زیادی برای ثبت آگهی فروش و اجاره ام
بریدگی میان رشته کوه‌ها

وَأَلْقى‏ فِی الْأَرْضِ رَواسِیَ أَنْ
تَمِیدَ بِکُمْ وَأَنْهاراً وَسُبُلاً لَعَلَّکُمْ تَهْتَدُونَ (نحل/ 15)؛
«و در زمین کوه‏هاى ثابت و محکمى افکند تا لرزش آن را نسبت به شما بگیرد و
نهرها ایجاد کرد و راه‌هایى تا هدایت شوید».

از نظر علمی ثابت شده است که کوه‏ها از ریشه
به هم پیوسته‏اند و همچون زرهى کره زمین را در بر گرفته‏اند و این سبب
مى‏شود که از لرزش‌هاى شدید زمین که بر اثر فشار گازهاى درونى هر لحظه ممکن
اگه در مورد چیزی دروغ میگویید، به همه دروغ بگویید. تاکید میکنم : همه! 
در غیر اینصورت در دردسر خیلی بزرگی می‌افتید :/
نکته‌ی دوم : دروغی که برای عدم موجودی یک چیز بهانه می‌تراشد، بهتر از دروغی است که عدم موجودی را تبدیل به موجودی می‌کند! 
یعنی اگر "فلان چیز" وجود ندارد، بگویید وجود ندارد به این دلیل. نگویید وجود دارد. 
نکته‌ی سوم : تا میتوانید دروغ نگویید و اگر کسی حقیقت را گفت جوری رفتار نکنید که آخرین باری باشد حقیقت را می گوید.
نکته‌ی چهارم
اگر شما هم دنبال بازی بسیار زیبا و بدون دیتا میگردید پیشنهاد میکنم بازی بسکتبال اینترنتی را دانلود کنید

نکته : بازی برای اندروید بالای ۴.۴ میاید
نکته : بازی کاملا اینترنتی ایست
نکته :این بازی اخرین نشخه است و هنوز اپدیتش نیامده اگر نوشت اپدیت بدانید هنوز نیامده وهروقت امد میگذاریم
حجم بازی: ۸۰مگبایت
دانلود فایل نصبی
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP را دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست  که در این جا درمورد همین بازی می نویسم .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .
ادامه مطلب 
ادامه مطلب
          ویبره بدنه یا همان ویبراتور ، موتوری صنعتی می باشد جهت به لرزش در آوردن و یا ایجاد ارتعاش جهت دستگاه های مختلف .
ویبراتورها در صنایع مختلف اعم از کوچک و بزرگ استفاده و کاربرد فراوان دارد . به عنوان معمولی ترین نوع ویبراتور می توان به ویبراتور تعبیه شده در موبایل اشاره کرد که جهت به لرزه در آوردن موبایل استفاده می گردد. در صنایع بزرگ هم ویبراتور ها تقریباً چنین کاربردی را دارند . ویبره بدنه با زدن ضربه باعث ارتعاش در دستگاه مورد نظر
تو این پست میخواستم به سوالات خصوصی جواب بدم که برای بنده فرستادید اما از اونجایی که به سوالات خصوصی نمیشه پاسخ داد توی یه پست پاسخش رو میدم . دوستان عزیز سوالات خصوصی قابل پاسخ دادن نیستن یعنی اصلا گزینه ای وجود نداره که من بخوام روی اون بزنم و پاسخ بدم پس بنابراین اگر ایمیل میذارید بعدش چک کنید یا اینکه عمومی نظراتتون رو بذارید تا بنده بتونم بهش پاسخ بدم اگر امکانش هست آی دی تلگرام بدید چون مطمئنم هیچکس ایمیلاشو چک نمیکنه الان کلی ایمیل د

نشانه های خرابی ترمز
برخی اوقات می بینید که ترمز خودرو به خوبی کار نمی کند و کارآیی گذشته را ندارد،
در این مطلب می خواهیم به برخی از مهم ترین دلایلی که موجب بروز این مشکل و خرابی ترمز می شد، بپردازیم:

سوت کشیدن
ممکن است که در مواقعی که تزمز می کنید از چرخ ها صدای سوت شنیده شود،
که این مساله به دو دلیل اتفاق می افتد؛ اول اینکه شاید لنت های خود را جدیدا عوض کرده اید
و آن ها از مرغوبیت کافی برخوردار نیستند و یا اینکه عمر لنت های شما به پایان رس
این مشکل زمانی رخ می دهد که دیسک های ترمز تاب بردارند و دیگر سطح آن ها صاف نباشد.
❌از علل تاب برداشتن دیسک ها می توان به 
سرد و گرم شدن ناگهانی آن ها و همچنین
غیر یکنواخت بودن سایش در سطح آن ها اشاره کرد.
منظور از سرد و گرم شدن دیسک ها این است که به عنوان مثال به دلیل ترمز گیری سطح دیسک گرم شده باشد و در این هنگام به صورت ناگهانی آب به سطح دیسک ها پاشیده شود که باعث تاب برداشتن سطح دیسک می شود.همچنین گرم شدن بیش از حد دیسک ها بر اثر ترمز های پیاپی
سوال *آیا تریپسین همانند پپسین در اندام دارای بی کربنات واکنش آبکافت پروتئین ها را انجام می دهد ؟
 بله (زیرا تریپسین فعال در محیط قلیایی (دارای یون بیکربنات)روده باریک فعالیت می کند و پپسین در محیط اسیدی معده فعالیت میکند . طبق متن کتاب در لایه ژله ای و چسبناک محافظ معده یون بیکربنات نیز وجود دارد و درنیتجه در محیط فعالیت هردو آنزیم یون بیکربنات یافت میشود . ) 
* نکته : تریپسین و پپسین هردو بصورت غیرفعال ترشح می‌شوند و در محیط خارج از غده و مجر

فرقی نمی کند که شما یک عکاس مبتدی یا نیمه حرفه ای باشید، ما در اینجا چند نکته طلایی و بسیار کاربردی را برای شما آورده ایم، که با کمک آن ها می توانید مهارت و توانایی عکاسی خود را به سطوح بالاتر ارتقا دهید؛ و عکاسی حرفه ای کنید.
ما در این مطلب، درباره سرعت شاترهای مختلف، مقادیر مختلف ایزو، نحوه عکاسی در شب، طریقه نورگیری در فضاهای مختلف و حتی استفاده از فیلترهایی مانند فیلتر پلاریزه و مزیت استفاده از آنها را توضیح خواهیم داد. با خواندن این ۱۰
جهان از کجا شروع می شود؟
این سوال یه نکته غلط و پنهان دارد و مانند تقسیم یک عدد بر صفر! پی پاسخ و مبهم می ماند.
نکته آن است که جا و مکان هم در محدوده ی جهان است و هر نقطه که جا و مکان معنی دارد، جهان هم معنا دارد. بنابراین مکانی که «جهان» نباشد وجود ندارد.
ادامه مطلب
یک کیلو سرکه میخرید به اضافه (100گرم)”قلیاب” ماده ایست که در عطاریها یافت میشود و ارزان است. سرکه و قلیاب را با هم کاملا” قاطی و حل کنید (پودرش رو بگیرید بهتره) بزارید یه کمی بجوشه بویی شبیه بوی لجن میده کامل هم بزنید بزار یک روز کنار بمونه در ظرف دردار تا بو توی خونه نپیچه. در یکی از روزهای هفته(روزهای زوج بهتره) بعد از اذان صبح یا نیم ساعتت مانده به اذان مغرب میری داخل حمام رو به قبله می ایستی و میگی یا الله و یا فرشتگان مقرب الهی هر که کرده عاط
نرم افزار لاکی پچر نرم افزاری است که میتوان با ان بازی هارا هک کرد
ویژگی ها: حذف تبلیغات٬پشتیبانی از خرید درون برنامه ای ٬ نصب همان برنامه دونمونه ( برای کلش دواکانت شدن)٫...
نصب برنامه
نکته : بازی های اینترنتی هک نمیشود
نکته: اگر فایل زیپ بود نظر دهید
گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 58 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1

گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات اینترنتی خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"
برچسب ها : گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
آیا میدانید دلیل پرتاب آب کولرگازی از پنل داخلی آن چیست ؟
شما هم با این مشکل روبرو شده باشید که هنگام استفاده از کولر گازی از پنل داخلی آن قطرت آب به بیرون پرتاب می‌شود؟
پرتاب آب کولرگازی یکی از بدترین حالاتی است که برای یک کولر گازی در فصل گرم سال اتفاق میافتد زیرا در این حالت شما قادر به استفاده از کولر گازی خود نخواهید بود. زمانی که این اتفاق میافتد علاوه بر خساراتی که می‌تواند به خانه شما مانند خراب کردن گچ، خراب کردن کاغذدیواری و فرش شم
واکنش مردهای دور و بر موقع خوردن غذای همسر1- مرد همون طوری که لقمه اول به نیمه های زبونش رسیده: خانم. میگم جدیدا دستت لرزش پیدا کرده? یا شاید بازم موقع ریختن نمک ادویه غذا حرفای اقدس خانم از پشت تلفن حواست و پرت کرد?- خانم خونه: :/ :| میگم اصلا این غذا به پرزهای چشایی شما برخوردم کرد?2- مرد که در حال خوردن آخرین قاشق غذاشه میگه: الحمدلله.+ خانم خونه که از لقمه اول به دهان مبارک همسر خیره شده میگه: طعمش خوب بود? خوشمزه بود?- مرد خونه که لقمه اش رو قورت د
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 60 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1

گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"
برچسب ها : گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
برای عیب یابی موتور کولر آبی باید اطلاعات فنی کافی راجع به موتور وسیم کشی داشته باشید. موتور کولر آبی از مهم ترین قسمت کولر آبی می‌باشد.
یکی از دلایل کاهش دور موتور کولر آبی، شل شدن تسمه کولرآبی است که باید به میزان لازم سفت باشد؛ تسمه نباید نه به قدری سفت باشد که حرکت نکند و نه آن‌قدر شل باشد که کند کار کند، تسمه باید به اندازه‌ای باشد که وقتی آن را در اطراف پولی جمع می‌کنیم به اندازه یک بند انگشت اضافه داشته باشد. برای تنظیم تسمه کولر آبی ب
https://www.isna.ir/news/99022115258/%D8%A8%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C%D8%AF-%DA%86%DB%8C%D8%B2-%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%AE%D8%AA%D9%86-%D9%86%D8%A8%D9%88%D8%AF
شب همان روزی که آلونک‌های کپرنشینان جنگلوک سوخت و خاکستر شد، تهران و حومه‌اش را زلزله لرزاند. لرزش کاملاً حس شد و ترس به جان مردم انداخت. همه برای همدیگر نقل کردند که چطور دیده‌اند لوستر تکان می‌خورد و قاب‌های روی دیوار جابه‌جا می‌شود. خبر زلزله ۵ و یک دهمی تهران آن قدر بزرگ بود که صدای سوختن آلونک‌های چابهار به گوش کسی نرسی
عزیزکم! تو را من خودم معتاد موزیک کردم. خود من، خودم را از تو گرفتم. خودم موزیک را از تو دزدیدم. سالها بعد تو پیرمردی هستی با کلاه کج، نشسته در پارک، قوز کرده بر عصا.
در سمفونی نکبت بار کلاغ های زمستان زده دنبال موسیقی میگردی. سالها بعد من پیرزنی هستم که هنوز میتواند ورزش کند. با هدفون سبزش از کنارت رد میشود، می ایستند و پاهایش را میکشد.
+ البته با توجه به لرزش دستانم، همین الان هم میتوانم پیرزن باشم. مساله اینجاست که تو هنوز یک جوان احمقی:) خاصه
چند نکته در مورد ماساژ,آموزش مسائل جنسی
همه از اینکه بدنشان توسط فرد دیگری از روی احساس لمس و نوازش شود لذت فراوانی میبرند. چنانچه ماساژ بدن توسط شریک جنسی و یا فرد مورد علاقه شما انجام شود، آنگاه لذت آن برای شما چند برابر خواهد بود.
گاهی ماساژ فقط برای رفع خستگی انجام میشود. ولی گاهی هم انجام ماساژ میتواند مقدمه عشق بازی و سکس باشد. حتما" برای یکبار هم که شده لذت یک سکس واقعی به دنبال عشق بازی و ماساژ خوب را تجربه کنید
ادامه مطلب
دیشب با فیروزه راجب اینکه همخونه بشیم حرف زدم و اون موافق بود و نتیجه نهایی رو سپرد به من:(
همیشه تصمیم گیری تو هر زمینه ای سخت ترین کاره برام.حتی انتخاب غذا تو یه رستوران! همش حس میکنم بعد هر تصمیمی پشیمون میشم و باید خودمو بازخواست کنم!!و نمیدونم چرا این حسو دارم!
راجب داشتن همخونه هم همین طورم و البته اینجا بیشتر میترسم که پشیمون بشم:( و خب طبیعتا باید بعدش حداقل یک سال تحمل کنم شرایطو!
از یه طرف عادت کردم به تنها موندن و از یه طرف هم تنها بودن
سلام خدمت دوستان عزیز و همراه همیشگی وبلاگ ما. در این پست قصد داریم راجب ویژگی یک پایان نامه خوب صحبت کنیم که چه کارهایی باید انجام دهید و چگونه می توانید در نوشتن یک پایان نامه حرفه ای موفق باشید.
همانطور که می دانید یک پایان نامه خوب مقاله بیس است. یعنی اینکه شما براحتی باید بتوانید از یک پایان نامه مقاله در سطح بین المللی استخراج کنید.
دومین نکته اینکه پایان نامه شما نباید عنوان تکراری داشته باشد و کاملا باید نو و دست اول باشد.
سوم نکته پای
چند نکته مهم در هم زدن تخم مرغ
همانطور که همتون میدونید هم زدن سفیده تخم مرغ برای این هستش که حجمش زیاد بشه و داخل اون حبابهای هوا ایجاد بشه که در نهایت شیرینی رو حجیم و پوک میکنه… پس برای آنکه سفیده خوب زده بشه به نکات زیر توجه کنید:
ادامه مطلب
برای اینکه بدانیم چگونه باید از اتوی مو استفاده کنیم تا آسیب کمتری به موها برسد، چند نکته ی مهم را باید مد نظر داشته باشیم:
1- قبل از اتو کشیدن موها، حتما موها را با سشوار خشک کنید وآب موها را کاملا بکشید.
2- بعد از خشک کردن، از براق کننده های مو در لابه لای موها بزنید.

ادامه مطلب
می گویم: "من امید داشتم که امام کار را تمام کند. امامی که نتواند کار را تمام کند شاید... اصلا شاید که امام ..." حرفم را می خورم.
_ شاید منتظر بودی امام جای همه تشخیص بدهد، جای همه تصمیم بگیرد، جای همه اقدام کند، جای همه تقاص پس بدهد؛ اگر امام و پیشوا چنین باشد، آن وقت مأموم و پیرو وظیفه اش چیست؟ پیرو باید بنشیند تا پیشوا تاریخ را پیش براند و خودش نظاره گر باشد؟
...
_ پیشوا دعوت می کند و پیش می خواند و راه می نماید، مردم یا می پذیرند و بیعت می کنند یا رو م
چند نکته عجیب در باره زنبور عسل

چند نکته عجیب در باره زنبور عسل
۱-  زنبور عسل با سرعت بیست و پنج  کیلومتر پرواز می  کند
۲- قبیله زنبورهای عسل حدود ۲۰ تا ۶۰ هزار زنبوردارد.
۳- یک زنبور عسل ذر همه عمرش فقط به اندازه یک دهم قاشق چایخوری عسل طبیعی تولید می کند.
مطلب کامل را در سایت دیجی عسل بخوانید
شگفتی های زنبور عسل
غذا دادن با سرنگ و شلنگ بلند
یک عدد سرنگ تهیه کنید. حتما باید سرنگ استریزه باشد. سر سرنگ بخشی که سوزن به آن اتصال پیدا می‌کند را با چاقو بریده و "سوند فولی" شماره 14 را برای (طوطی عروس هلندی – طوی ملنگو و شاه طوطی)  را که از داروخانه تهیه می‌کنید را به اندازه 100 سانت بردارید و در سر سرنگ محکم کنید.
مخلوط غذای گرم موردنظر را داخل سرنگ بکشید. هوای داخل سرنگ را بگیرید، سپس سر جوجه را کمی بالا گرفته و از سمت چپ نوک جوجه آروم شلنگ رو وارد چینه دان کنید و
همانطور که می دانید قیمت لوازم یدکی کیا به عوامل متعددی بستگی دارد.
در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین مشخصات و ویژگی های لوازم یدکی کیا آشنا کردیم.
در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع لوازم یدکی کیا به دست آورید.
در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی نیز در خصوص انواع قطعات کیا به دست آورید تا بتوانید قیمت لوازم یدکی کیا را راحت تر مورد بررسی قرار دهید.
در اینجا می خواهیم اطلاعاتی در خصوص بلبرینگ کیا اطلاعاتی را در اخت
کاش تکنولوژی اونقدر پیشرفت میکرد که از پشت وبلاگ لحن همدیگرو بفهمیم! نمیدونم لحن این پست رو چجوری براتون بازگو کنم! تصور کنید من خیره شدم به یجا! به ظاهر تو فکرم! ولی دارم با شما صحبت میکنم! آروووم و از ته دل! عمیــق! خسته! مثل این! (اگه میخواید حالتمو ببینید اینو ببینید!)
من خیلی عوض شدم! ذهنیت و فکرم خیلی با قبل فرق کرده! قبل که میگم! منظورم چند سال اخیره! چه اتفاقای عجیبی افتااد! عجـــیب! واقعا عجیب! پسری که از تاریکی و تنهایی میترسید! حالا تو تار
30 تأیید ثروت برای جذب ثروت و فراوانی در زندگی شماتوسط اسد مه30 تأیید ثروت برای جذب ثروت و فراوانی در زندگی شماهر روز به دنبال خود به خودتان تأیید کنید. کمبود پول نیست بلکه عدم آگاهی است. خود را در لرزش ثروت و فراوانی قرار دهید ، و برخلاف ذهنیت کمبود ، اندیشه خود را با یک طرز فکر ثروت هماهنگ کنید. ممکن است این تأییدها به وارد آوردن به وفور ثروت به زندگی شما کمک کند. جذب پول  این تأییدها را روزانه در زمان اختصاصی خود بگویید ، آن را بگویید ، آن را بب
14 اطلاعات جنسی که باید بدانیدرابطه جنسی بازی با قوانین رایگان است. همه افراد خود را تعیین می کنند و مرزهای خود را تعیین می کنند. با این حال ، موارد اساسی وجود دارد که باید بدانید قبل از اینکه به درستی وارد بازی شوید!
شماره 1 #هرگز از روغن کودک به عنوان روان کننده استفاده نکنید. زیرا نتیجه آن چیزی نخواهد بود که شما تصور می کنید. در ابتدا ممکن است خوب باشد اما ممکن است احساس سوختگی کنید.
نکته 2 #دوست دختر خود را در اولویت قرار دهید و سعی کنید ابتدا ا
محافظ اسپری نانو سطوح چرم هندلکس Hendlex
استفاده
سطح باید تمیز، خشک و گریس باشد. قبل از استفاده، خوب لرزش کنید. اسپری بر روی سطح و به طور مساوی با پارچه پخش می شود. صبر کنید تا سطح خشک شود یا حداقل 1 ساعت.
پوشش نانو برای چرم برای محافظت و نرم شدن چرم طراحی شده است، رنگ تازه کردن، اثر هیدروفوبی را بهبود می بخشد و از رطوبت و خاک محافظت می کند. این محصول آب و بی بو است. پوشش به سطح جدیدی می بخشد و به درخشش طبیعی می دهد.
خواص:
پوشش نانو سطح را براق کرده و

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نصب و تعمیر توالت فرنگی